Vážení a milí přátelé, vítejte v novém roce opět na našich už nových stránkách. Včera byl den tříkrálový a dnes v Rusku se ještě slaví pravoslavné vánoce. Mnozí již plánujete, kam se s námi vydáte a tak se díváte, jaký kurz by byl pro Vás nejvhodnější z hlediska Vašeho zdravotního stavu a naopak, který Vás zaujal spíše ze zvědavosti nebo potřeby onoho termínu. Žádný kurz není stejný a ani se oproti loňsku nebude opakovat. Elenka na tento rok připravuje řadu nových, v Lipecku i u nás vyzkoušených, účinných komplexů, které zařadí postupně do kurzů 2019 dle přihlášených účastníků. Někteří z Vás se již přihlásili pomocí mailu a já všechny rezervace zapsal.


Přesto dle nařízení z kontroly na ŽÚ potřebujeme, abyste se přihlašovali přes přihláškový formulář pod každým kurzem a masáží úplně dole a nezapomněli zaškrtnout, že souhlasíte se všeobecnými podmínkami a GDPR. Děkujeme.


Doplníme informace k už jen některým kurzům do těchto www stránek do rubriky „Kurzy“  Těší nás velice, že jste někteří poslali již přihlášky na více kurzů. Některé z kurzů jsou již hodně zaplněny a termíny masáží se také rychle plní. Po jednáních a potvrzení bychom chtěli co nejdříve doplnit všechny informace u posledních kurzů a začít dopňovat další rubriky. Zítra budu jednat s panem Humhalem o dalším rozšířením stránek a zabezpečení fotogalerie.

 

Čerstvě aktualizovaný časový rozpis všech kurzů roku 2019

s kompletními kurzy a jejich popisy, něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví je k tisku a stažení

zde.

celoroční nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami ve zkrácené podobě.

zde. (obrazová verze)             zde. (tisková verze)