Vážení a milí přátelé, vítejte v novém roce opět na našich stránkách. Za několik dní 6.1. nás čeká den tříkrálový a 7.1. v Rusku se slaví pravoslavné Vánoce. Mnozí již plánujete, pokud nám situace v boji s koronavirem dovolí, kam se s námi vydáte a tak se díváte, jaký kurz by byl pro Vás nejvhodnější z hlediska Vašeho zdravotního stavu a naopak, který Vás zaujal spíše ze zvědavosti nebo potřeby onoho termínu. Žádný kurz, i když má stejný název, není stejný a ani se oproti loňsku nebude opakovat. Elenka na tento rok připravuje řadu nových témat, v Lipecku již s odezvou vyzkoušených, dále  několik účinných komplexů, které zařadí postupně do kurzů 2021 dle přihlášených účastníků. Někteří z Vás se již přihlásili pomocí mailu a já všechny rezervace zapsal.


Prosíme, abyste se přihlašovali přes přihláškový formulář pod každým kurzem a masáží úplně dole a nezapomněli zaškrtnout, že souhlasíte se všeobecnými podmínkami a GDPR, jinak vám ani nám přihláška nepřijde. Děkujeme.


Doplnili jsme poslední informace u jednoho kurzu do rubriky „Kurzy“  Těší nás velice, že jste někteří poslali již přihlášky na více kurzů. Některé z kurzů jsou již hodně zaplněny a termíny masáží se také rychle plní.

 

Můžete již plánovat a rozvrhovat svůj čas roku 2021,
uveřejňujeme aktualizovanou

nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami ve zkrácené podobě.

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)

 

 

Čerstvě aktualizovaný časový rozpis všech kurzů roku 2021

s kompletními kurzy a jejich popisy, něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví

je k tisku a stažení

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)