Krásné podzimní dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše současné stránky .

V hlavním menu našich současných stránek, v rubrice „Kurzy“, postupně tvoříme nabídku kurzů, seminářů, událostí a akcí již s pevnými termíny pro rok 2024. Programy a organizaci kurzů nově vytváříme, upřesňujeme, informace redukujeme a postupně doplníme ke každému plánovanému kurzu. Všechna cvičební místa, lokality máme potvrzeny (viz žlutá na termínech). Někteří pronajímatelé nám dluží informaci, jak to bude s cenou pobytových kurzů tento rok, proto zatím ceny nestanovujeme a je zcela možné, že u těchto pobytových kurzů může dojít vlivem nárůstu cen energií a stravy ke zdražování pro rok 2024. Proto celkové a organizační informace doplníme, jak budeme vědět všechny skutečnosti.

 

Zatím, abyste mohli plánovat a rozvrhovat svůj čas roku 2024,
uveřejňujeme Vám celoroční nabídku kurzů, seminářů a masáží ve zkrácené A4 podobě.

 

zde.(obrazová verze jpg)               zde. (tisková verze pdf)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)

Myslíme na vás, na všechny, těšíme se opět na viděnou v roce 2024 a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví

a plnou náruč optimismu.

 

Děkujeme a těšíme se na Vás, pokud situace v ČR dovolí, na některém z jarních kurzů.