Krásné podzimní dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše současné stránky .

V hlavním menu našich současných stránek, v rubrice „Kurzy“, postupně tvoříme nabídku kurzů, seminářů, událostí a akcí již s pevnými termíny pro rok 2022. Programy a organizaci kurzů nově vytváříme, upřesňujeme, informace redukujeme a postupně doplníme ke každému plánovanému kurzu. Všechna cvičební místa, lokality máme potvrzeny (viz žlutá na termínech). Většina pronajímatelů nám dluží informaci, jak to bude s cenou příští rok, proto je zcela možné, že u víkendových a hlavně pobytových kurzů může dojít ke zdražování pro rok 2022. Proto celkové a organizační informace doplníme, jak budeme vědět všechny skutečnosti.

 

Zatím, abyste mohli plánovat a rozvrhovat svůj čas roku 2022
uveřejňujeme Vám celoroční nabídku kurzů, seminářů a masáží i s cenami ve zkrácené podobě.

zde. (obrazová verze)             zde. (tisková verze)

 

Pracujeme také na čtyř stránkovém „Časovém rozpisu kurzů a masáží na rok 2022 s kompletními popisy kurzů, něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví, který opět  bude ke stažení v patičce („ke stažení“) našich současných stránkách až asi začátkem ledna 2022. Odkaz Vám pošleme mailem patrně s Vánočním přáním a stáhnout si jej budete moci v tiskové podobě.

Děkujeme a těšíme se na Vás, pokud situace v ČR dovolí, na některém z jarních kurzů.

 

picture: pixabay.com