Krásné podzimní dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky .V hlavním menu našich stránek, v rubrice „Kurzy“, postupně tvoříme  nabídku kurzů, seminářů, událostí a akcí již s pevnými termíny pro rok 2019. Programy a organizaci kurzů nově vytváříme, upřesňujeme, informace redukujeme a postupně doplníme ke každému plánovanému kurzu. Zbývající cvičební místa, lokality a ceny upřesníme po jejím potvrzení. Někteří pronajímatelé nám hlásili, že dojde k mírnému zdražení pro rok 2019, tak celkové a organizační informace doplníme, jak budeme vědět všechny skutečnosti.

Zatím, abyste mohli plánovat a rozvrhovat svůj čas roku 2019
uveřejňujeme Vám celoroční nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami ve zkrácené podobě.

zde. (obrazová verze)             zde. (tisková verze)

 

Pracujeme také na čtyř stránkovém „Časovém rozpisu kurzů a masáží na rok 2019 s kompletními popisy kurzů, něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví, který opět  bude ke stažení v patičce („ke stažení“) našich stránek v prosinci. Odkaz Vám pošleme mailem patrně s Vánočním přáním a stáhnout si jej budete moci v tiskové podobě.

Děkujeme a těšíme se na Vás na některém z jarních kurzů.

 

pictorgam: www.clker.com, free.