Vážení a milí přátelé, vítejte v novém roce na ještě původních stránkách.  Mnozí jste již vyplnili přihlášku nebo dokonce přihlášky, kam se s námi vydáte na kurz, který Vás zaujal dle vašich potřeb, termínu nebo zajímavé lokality. Žádný kurz není stejný a ani oproti loňsku se nebude opakovat. Elenka připravuje na tento rok řadu nových, vyzkoušených a účinných komplexů, které zařadí postupně do kurzů 2020 dle přihlášených účastníků. Přiletí 20.2. 2020 a po zabalení vyrazíme hned na první víkendový kurz do Bruntálu. Po té následují Praha, Blatná a Jablonec nad Nisou – Mšeno.

Někteří z Vás se již přihlásili na aktualizovaných stránkách v rubrice „Kurzy“ přihláškovým formulářem, který se nachází úplně dole pod každým kurzem nebo masáží a já všechny rezervace zapisuji a aktualizuji stavy. Stav uvidíte vždy pod každým názvem, datem konání a cenou kurzu v rubrice „Kurzy“ než kurz otevřete klepnutím na název. Zítra 2. 2. 2020 se chystám poslat jarní připomínkový mail na první blok kurzů konaných v biologickém jaru a pak hned cílené skupině připomenout speciální kurz konající se v Blatné a v Jablonci nad Nisou, kde jsou ještě volná místa.


Přesto dle nařízení z kontroly na ŽÚ potřebujeme, abyste se přihlašovali přes přihláškový formulář pod každým kurzem a masáží úplně dole a nezapomněli zaškrtnout, že souhlasíte se všeobecnými podmínkami a GDPR. Děkujeme.


Doplnili jsme poslední informace u jednoho kurzu do rubriky „Kurzy“  Těší nás velice, že jste někteří poslali již přihlášky na více kurzů. Některé z kurzů jsou již hodně zaplněny a termíny masáží se také rychle plní.

Čerstvě aktualizovaný časový rozpis všech kurzů roku 2020

s kompletními kurzy a jejich popisy, něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví

je k tisku a stažení od 25.1.2020.

zde.

celoroční nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami ve zkrácené podobě
najdete hned na začátku rubriky „Kurzy“.

 

Krásný 1. únor a zítra pokračujeme. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina