Před kurzem:

Zatím jsem byla jen na víkendových kurzech. Přijela jsem poznat nové formy cvičení. Očekávám relaxaci a obohacení o nové poznatky. Na začátku kurzu jsem sice unavená, ale plná očekávání  a těšení se.

Po kurzu:

Na konci kurzu se cítím plná energie, vnitřní radosti a zároveň celkově uvolněně. Z kurzu jsem nadšená, líbí se mi jak ubytování, tak i krásné okolí, výborná strava příjemný a ochotný personál. Cvičení s Elenkou mě jako vždy nezklamalo. Naučila jsem se nové cviky, protáhla svaly, uvolnila klouby, získala pocit lehkosti a vnitřní radosti. Líbí se mi, že se o samotném cvičení dovíme spoustu zajímavostí a dostaneme spoustu praktických rad.

Děkuji Elence za všechno, co nás naučila, za atmosféru, kterou na cvičení vytvořila a taky za úžasnou masáž.

Jolana S. 1962

Jezdím na kurz tohoto typu výhradně, je to „můj šálek čaje“. Když vynechám všechny superlativy, stačí napsat moooc dobré. Děkuji hlavně za to, že jsem se naučila pracovat s energiemi, pochopila souvislost života a vesmíru. Setkání s lidmi stejného snažení je hodně dobré.

Běla Z. 1944

Cítím se omlazená, ozdravená, veselá, spokojená. Na celý kurz mám jedno pozitivní ocenění za druhým. Jediná výtka je, že čas tu velmi rychle utíká.

Dagmar M.

Před kurzem:

Na kurzu jsem poprvé. Přijela jsem si odpočinout od vysokého pracovního nasazení a očekávám duševní a tělesnou pohodu.

Po kurzu:

Cítím se nesmírně dobře. Je mi lehce na duši i tělesná schránka je ve velmi dobrém rozpoložení. Kurz mě velmi překvapil, že je možné tak dobře strávit týden s dobrou partou  děvčat.

Marie V. 1956