Vážení a milí přátelé, klienti, příznivci a návštěvníci

www stránek Školy zdraví Eleny Tomiliny,

přejeme Vám požehnané, příjemné a veselé Velikonoční svátky

plné jarní pohody, zdravíčka, sluníčka a energie!

 

 

Pro nejbližší jarní kurzy a taky léto …

  • Právě probíhají víkendové kurzy, velikonoční v Bruntále, další dva víkendy budou v Plzni a po masážích pobytový kurz ve Střelských Hošticích. Všechny jmenované mají ještě volná místa. Kurzy Elena Tomilina obohatí o nové poznatky, techniky a cvičení, vhodné právě pro toto období. Prohlédněte si nabídku.
  • (Po kliknutí na letáček – se zvětší. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět).

 

  • Na našich jarních kurzech a ozdravných pobytech budeme používat různé Východní techniky a účinné komplexy cvičení, pomocí kterých můžeme ovlivnit prakticky vše: dosáhnout pružnosti mládí, zdraví, aktivity a dlouhověkosti, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí. Máme pro vás připraven i víkend kreslení – Akvarel a Pastel bez pravidel v Plzni.
  • Programy kurzů a pobytů se skládají z různých komplexů. Každý má svůj smysl: na zlepšení pružnosti páteře a kloubů, dechová cvičení pro získání energie a zvýšení kapacity plic, post-covidové dýchání, protažení šlach a vazů, dynamické komplexy pročišťující energetické kanály a odstraňují bloky v těle, pro aktivování krevního oběhu a metabolismu, speciální cvičení na posílení svalů a aktivaci orgánů, na spalování zbytečného tuku, meditace. Díky nim se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Nastává nejen omlazení kostní dřeně, ale i zlepšení kvality krve, upevnění životní síly, udržení vnitřního systému organizmu a zlepšení stavu zdraví jako celku. Dále si ukážeme jak podpořit a zregenerovat játra a jak přirozeným způsobem zlepšit zrak. I letos se můžete těšit na nové speciální techniky a cvičení, kreslení a masáže, důležité právě pro toto období.
  • Na pobytových kurzech v dubnu (19.4. – 25.4.) ve Střelských Hošticích a konečně po 5 letech (29.4. – 4.5) v SEV Švagrov budeme s komplexy pokračovat a navíc kromě tematického zaměření kurzu budeme více procvičovat praktiky „Jak přirozeným způsobem zlepšit zrak“. Velmi častou příčinou zhoršení zraku bývá problém s játry nebo s krční páteří. Jedno staré rčení říká: „játra se otevírají do očí“. Pokud chcete posílit zrak, posilněte játra a uvolněte krční páteř. K regeneraci jater budeme používat speciální komplex a pomůcku.
  • Pokud přemýšlíte o účasti na jarním pobytovém kurzu v Čechách, ve Střelských Hošticích, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěné místo a nejlevnější garantovanou cenu. 

 

  • Dále nabízíme letní pobytové kurzy v Severních Čechách v Maxově, v Jižních Čechách ve Střelských Hošticích a na Moravě v Andělské Hoře v hotelu Anděl. Některé se blíží k plné obsazenosti, proto se přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěné místo a nejlevnější garantovanou cenu.
  • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu. Úplně dole, pod popisem kurzu najdete elektronický formulář přihlášky. Nezapomeňte souhlasit s podmínkami kurzu před odesláním přihlášky, jinak se neodešle.

 

  • Přátelé, na jarní víkendové a pobytový a letní pobytové kurzy (březen – červenec) se můžete přihlašovat s následnou úhradou záloh nebo celým kurzovným dle dispozic u každého kurzu v organizační části.  Přihlašování provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno. Zálohu/hy nebo celé kurzovné pro nadcházející víkendové a pobytový kurz konané v březnu – červenci prosíme, uhraďte včas.

 

Myslíme na vás všechny, těšíme se opět na viděnou a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví a pohodu.

 

 

Krásně barevné veselé Velikonoce, plné lásky, radostí, smíchu a pohody. 

Za tým Školy zdraví, Elena Tomilina a Leoš Lacina