Krásné velmi teplé dny léta, milí přátelé. Vítejte opět na našich stránkách. Zdravím všechny přátele, kurzisty, příznivce a milovníky léta.
 
Před týdnem ve čtvrtek 20. 6. v 22:51 hod. nastal letní slunovrat, první letní den či také astronomické léto. Zažili jsme nejdelší den v roce, zatím co noc byla nejkratší. Slunovrat se slaví odpradávna po celém světě, bez ohledu na kulturu. Slaví se nejen začátek léta a duchovní síla slunce, ale i další magické dny a rituály. Přichází nejteplejší část roku a v přírodě také doba hojnosti a plodnosti. Léto je časem zážitků, radostí a letní pohody.
 
Taky se těšíte? Prožijte krásně léto tak, jak si přejete a třeba na některém z letních kurzů s Elenou Tomilinou. Na první letní pobytový kurz se už nemůžeme dočkat. Velmi zkušená lektorka Elena Tomilina pro nás připravila bohatý program a společně prožijeme krásné léto a ozdravné letní kurzy.
 
Nabídka volných míst s informacemi a přihláškou se nachází na našich stránkách www.skolazdravi.eu v rubrice “Kurzy” u jednotlivých kurzů.
Těšíme se na vás.

A to nejlepší na konec. Elena Tomilina je velmi úzce spojena s dnem 21. června. Tento den oslavila narozeniny. Ze srdce, přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody. Máme Tě všichni moc rádi Elenko.  Chcete-li Elence napsat, můžete pod tuto aktualitu a nebo můžete napsat něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.

 

 

 

 

Pixabay.com, archiv.