Na začátku kurzu:

Na podobném kurzu jsem již byla. Je to moje srdeční záležitost a závislost.

Po skončení kurzu:

Cítím se skvěle, načerpala jsem spoustu energie. Kurz byl opět skvělý, dokonalý. Elenčiny kurzy prostě patří do mého života a bez nich nemůžu být, za což vám oběma moc děkuji. Nejsou to prázdná slova, dali jste mi obrovskou chuť do života a smysl dalšího bytí na další roky. Děkuji z celého srdce.

Dagmar S., 1952

 

Mám radost z dalšího pobytu s vámi a těším se na další setkání v Karlově a ve Švagrově. Kurz mě dodává sebeuvědomění si sama sebe a dokud budu stačit cvičit, tak žiju a jsem zdravá. Děkuji, že jste.

Běla Z., 1944

 

Na vašich kurzech jsem byla již vícekrát a na další se určitě ještě chystám. Vždy se po cvičení cítím příjemně a volně a jako vždy odjíždím nerada, ale s dobrou náladou. Takže velký dík.

Zdenka G., 1943

 

Na kurzech jsem již byla, Přijela jsem vrátit se po zimě do dobré tělesné, duševní kondice, zopakovat si známé praxe a naučit se něco nového. Po kurzu se cítím z jedné strany trochu unavená, ale naopak vnitřně lehká a nabitá. Nový byl u mě tentokrát překvapivý, krásný prožitek při statických pozicích. Děkuji vám a těším se na další setkání.

Zdenka G., 1957

 

Na začátku kurzu:

Byla jsem již na třech podobných kurzech. Před léty to bylo vyloženě ze zvědavosti se něco naučit. A jelikož jsem se u Elenky dost naučila a rozpomněla se na úžasnou atmosféru a dobré výsledky z minula, tak jsem se rozhodla přijet a dát se do „richtiku“- Po zdravotních a životních křižovatkách, které se i mně nevyhnuly. Milá zlatá Elenko a Leošku, už od úterka jsem to já, zase ta mladá Alenka, bláznivá, vysmátá a mám v sobě vnitřní radost ! Cítit se jako dítě je velmi osvobozující.

Po skončení kurzu:

Zlepšila jsem i hormonálně. Zaplať Pánbůh ! A hlavně jsem se přestala sledovat, jestli mně zase něco nebolí ! Na sobě jsem pocítila, že tato cvičení mají velkou očistnou sílu. A také vím už proč.  Jsem šťastná, že jsem šťastná. Snad je to i z tohoto popisu cítit ! S úctou a láskou

Alena Z., 1963