Na začátku kurzu:

Na žádném takovém kurzu jsem nebyla. Cvičím a sportuji od dětství. Jezdím hodně na kole, cvičím Pilatek – ale to nestačí. Nejsem vnitřně srovnaná. Mám v sobě pocity zodpovědnost – strach – radost – lásku … A k tomu mě občas bolí hlava, bedra a nohy. Jedním slovem – chaos !

Po skončení kurzu:

Po těchto dnech s Vámi se cítím NÁDHERNĚ !!! Jsem plná energie, optimismu a nových poznatků. Pro mě je velmi důležité, že už vím, jak se uvolnit, zklidnit a dát se do pořádku. Mám DVD, podle kterých budu cvičit a také se pokusím o předání tohoto úžasného cvičení svým dcerám a snachám. Vřele doporučím toto cvičení kamarádkám.

Jste oba dva „ ZLATÍČKA- SLUNÍČKA“

Alena S., 1955

 

Na začátku kurzu:

Byla jsem na kurzech B.T. Líbí se mi čchi-kung a chtěla jsem si to vyzkoušet. Na kurzu jsem zjistila, že se mi toho nabízí mnohem víc a moc se mi to líbí. Líbí se mi vedení Elenky. Jsem moc spokojená a děkuji.

Po skončení kurzu:

Cítím se výborně. Jsem nabitá energií, pohybově jsem na tom mnohem líp.

Marie Ž., 1953

 

Na začátku kurzu:

Byla jsem na podobném kurzu. Přijela jsem pro nastartování léčebného procesu v těle. Protože znám Elenku a vím, že mi vyhovuje její styl vedení, těsím se na pokračování doma s DVD.

Po skončení kurzu:

Cítím se dobře, těším se na domácí pokračování J. Líbilo se mi citlivé vedení podle energie ve skupině, dostatek cvičení. Uvítala bych i více teorie mezi lekcemi, během 3 hod bloku prostřídat s praxí. Možná by bylo dobré poskytnout i nějaký prostor pro vzájemné sdílení jako poslední večer. Těším se na knihy. Jsem vděčná za videa.  Elenka mne „donutila“ se každý den hýbat, což je super ! Je prima, jak Elenka stále opakuje info !

Ludmila N., 1958

 

Na začátku kurzu:

Jezdím na kurzy pravidelně. Cítím se volná, šťastná, jakoby čistá. Přijela jsem pro „nakopnutí“ ke zdraví, psychickému i fyzickému.

Po skončení kurzu:

Cítím se vyrovnaně, šťastně, spokojeně. S nově nabitými dojmy, vědomostmi a hlavně prožitky. Velice příjemný pobyt i s ostatními ženami z kurzu. Jsem vděčná životu (osudu, náhodě), že mi do cesty přivedl Elenku i Leoše. Učím se od vás, nabírám z vás sílu a odvahu. Děkuji.

Lenka B., 1965

 

Na začátku kurzu:

Nebyla jsem ještě na podobném kurzu. Přála jsem si dovolenou prožít sama pro sebe a těšila se na odpočinek. Taky, že si můžu zacvičit, zatancovat a zaplavat. Přijela jsem v dobrém rozpoložení a ještě v lepším odjíždím. Je mi tu velice příjemně a překvapilo mě, co všechno se dá dělat s ženským tělem.

Po skončení kurzu:

Odjíždím spokojená, naplněná krásnou energií a veškerá cvičení si budu doma v klidu dál cvičit. Mé tělo se probudilo k něčemu krásnému. Moc děkuji za takové vedení kurzu a těším se na ten další.

Dagmar L., 1967

 

Na začátku kurzu:

Na podobném kurzu jsem nebyla, přijela jsem se relaxovat a rozhýbat, a to jak energii ve fyzickém těle, tak uvnitř – v sobě, což se určitě podařilo.

Po skončení kurzu:

Elena je nesmírně všestranná, úžasná žena, která opravdu dovede podpořit ženskou energii. A podle jejích ladných  pohybů se krásně cvičí. Děkuji.

Alena S., 1963