Byla jsem poprvé na takové akci, proto nemám srovnání. Kurz se mi velice líbil. Protože jsem potřebovala neustále sledovat Elenku a snažila jsem se vše dělat co nejlépe, asi se mě nedostavil ten správný stav uvolnění. A tak se budu snažit pokračovat i doma, případně na dalších kurzech. Určitě jsem pohyblivější, protože jsem velmi dlouho necvičila. Elenka je úžasná, milá, živelná. Po celou dobu byla atmosféra velmi přátelská. Místo konání kurzu jste vybrali moc dobře, všichni byli velmi ochotní, příjemní, velmi přínosné byly i art dílny.Vřelý dík všem, Elence, Leošovi, kuchařkám, lektorům.

Marie B, 1955

Děkuji všem za organizaci tohoto kurzu. Krásnější místo neznám. Příjemná domácí atmosféra, ať přemýšlím sebevíc, nenapadá mě žádné negativum. Člověk musí chtít sám na sobě pracovat a někdy myslet víc na a sebe než na ostatní a chválit se, chválit se. Byl to úžasný týden. Děkuji.

Iveta N., 1971

Super, super, super, Jelenka skromná, milá, přátelská, výborný učitel skvělé sestavy. Úžasná hudba.

Jídlo a ubytování nemá chybu, bylo mi tu jako předešlý rok moc dobře.A pokud mi vydrží chuť ke cvičení jako teď tady, tak to bude skvělé. Děkuji. Spolubydlící Tuhýk výborný parťák, příště opět.

Jana B., 1959

Tento kurz byl pro mne velkým přínosem a bylo pro mne čest se potkat s tak úžasnými lidmi uprostřed krásné přírody a na kouzelném místě.

Andrea V., 1972

Vše by mělo být více v klidu i instruktoři si zaslouží relax…., více cvičení venku. Super energie Eleny, humor. Ubytování a strava, i kreativní chvilky – super.

Alena J., ročník neuveden