Krásné letní dny roku 2020 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.

 

ELENA TOMILINA NAHRADÍ ČERVENCOVÝ KURZ

V KARLOVĚ POD PRADĚDEM – CHATA SOLITÉR

A PŘIDÁVÁ  VÁNOČNÍ KURZ V PRAZE!

 

  •  Elena Tomilina má letenku na nejbližší možný termín vypsaný Aeroflotem – 1. 8. 2020 v 10:05. Vše je i potvrzeno velvyslanectvím ČR v Moskvě. Zbývá se opět podrobit Koronavir testu ve Voroněži a v sobotu přiletět. Držme si palce a věřme, že vše dobře dopadne.

 

  • Téma Ozdravení kostní dřeně – prevence osteoporózy je v dnešní době natolik důležité, že se paní Elena Tomilina s Danou Meca Frankovou a provozovatelem Solitéru rozhodli zrušený kurz v červenci nahradit v jediném možném volném termínu v horské chatě Solitér a to od 29. 8. – 3. 9. 2020. Panensky čistá příroda Hrubého Jeseníku a horský zdravý vzduch a romantické okolí umocní výsledek celého pobytu. Podrobné informace o kurzu najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na modrý název kurzu. Garantovaná cena do 14. 8. 2020. Přihlaste se co nejdříve !

 

  • Adventní víkendové kurzy v Praze patří k těm nejžádanějším. Dříve jsme pořádali i dva kurzy nebo když vyšel jen jeden, tak druhý, 4 hodinový Adventní workshop s paní Elenou Tomilinou se konal v rámci Vánoční výstavy zdraví, osobnostního růstu, prevence a zdravého životního stylu – MINERVA. Tento rok,  v nejistých dobách, mimořádných opatření a mnoha zrušených společných setkání a kurzů se nám podařilo ještě přidat jeden termín v prosinci na pořádání vánočního víkendového kurzu na FTVS od 12. 12. – 13. 12. 2020 s názvem „Důvěřuj svému tělu, zná cestu ke zdraví 2 – vánoční“, který bude uzavírat velmi nevyzpytatelný rok 2020. Podrobné informace o kurzu opět najdete na v rubrice „Kurzy“, když kliknete na název kurzu.

 

  • Aby kurzy byly co možná nejbezpečnější a splňovaly současné podmínky a opatření MZČR, museli jsme doplnií rubriku „Důležité info“ doplnit o patřičné body s pokyny a opatřeními, které byste měli rozhodně prostudovat a mít na paměti – jsou to:
  • Přestože se od středy 1. července 2020 jedno z opatření – plošné nošení roušek ve všech vnitřních a venkovních prostorách v celé republice zrušilo,  jsou ale některé oblasti, které jsou z některých opatřeních vyňaty, proto si sebou na kurz přibalte roušky, dezinfekci – na kterou jste si zvykli a nikdo Vám na ní sahat nebude a jiné věci bezpečnostního charakteru (třeba rukavice, štít…). Před započetím kurzu budeme vyžadovat od každého účastníka vyplněné čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Prohlášení musí byt vyplněno a datováno v den příjezdu na kurz. My sebou vezmeme pro všechny případy bezkontaktní teploměr a dezinfekci.

   Chráníme Vás, sebe i Elenku. Děkujeme za pochopení..

 

  • Myslíme na vás všechny, těšíme se opět naviděnou a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu.
  • Podrobné informace o všech připravených kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubriceKurzy„.

 

Krásné léto a pevné zdraví s optimismem. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina