Krásné zimní únorové dny roku 2019 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili nově aktualizované stránky. Elena Tomilina přiletí za 14 dní, tedy 20. 2. 2019 a dva dny na to začínáme kurzem v Brně.

Před dvěma dny jsme všem registrovaným a absolventům našich kurzů poslali připomínkový mail. Pokud jste na Seznamu.cz a máte rubriku „Hromadné“ zvlášť od rubriky „Doručené“, je možné, že právě tento mail vám skočil do „Hromadných“. Jestliže se tak stalo, přesuňte si ho do „Doručených“ a od té doby vám bude chodit do „Doručených“ a nepřijdete o žádné informace. Děkujeme.

 

  • V Brně, Koutech(obsazeno), Praze, Plzni a Blatné, od 22. února do 17. března kurzy Elena Tomilina obohatila o speciální techniky a cvičení, vhodné právě pro toto období.
  • Na našich jarních kurzech Vám ukážeme, jak podpořit a zregenerovat játra, aby byly k dispozici pro jaro, uvolnit fascie mezi kůží a svaly, zbavit se přebytečného vnitřního tuku nahromaděného ve fasciích, eliminovat energetické bloky, obnovit a zvýšit cirkulaci energie a krve v břiše, čistit organismus, být sám sobě masérem. A nezůstaneme jen u tohoto.                   (Pro zvětšení obrázků klikněte na ně)

 

  • Dále na pobytových kurzech v dubnu – květnu budeme pokračovat a každý den k jednoduchým komplexům na zlepšení hybnosti páteře a kloubů používat praktiky jak přirozenou cestou zlepšit zrak. Velmi často je příčinou zhoršení zraku problém s játry. Jedno staré rčení říká: „játra se otevírají do očí“. Pokud chcete posílit zrak, posilněte játra. Když jsou játra zdravá a naplněná, oči dostávají hydrataci a výživu.
  • Pokud přemýšlíte o některém z jarních pobytových kurzů nejen na přirozené zlepšení zraku ve Střelských Hošticích nebo v Maxově dále o letních, kurzech v Maxově a na Moravě, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější – garantovanou cenu a dárek.

 

  • Podrobné informace o jednotlivých kurzech najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu. Pod popisem kurzu najdete pořadatele a mapku místa konání z Googlu a pod ní elektronický formulář přihlášky.
  • A jak si rychle pomůžete najít kurz v uvažovaném období?
    Hned vedle nadpisu „Nadcházející akce“ najdete tlačítko AKCE od, datum. Pod ním se objeví kalendář a vy si vyberete v jakém měsíci i datu byste chtěli hledat kurz a kurzy jsou tu. Pak jen u kurzu zvolíte zobrazit více nebo kliknete na název kurzu a je to. Pod popisem kurzu najdete pořadatele a mapku místa konání z Googlu a pod ní elektronický formulář přihlášky, který snadno vyplníte a pošlete.

 

  • Časový rozpis kurzů a masáží na rok 2019 máte ke stažení v PDF formátu v patičce našich stránek v rubrice „Vše ke stažení“ nebo zde.

 

Krásně zasněžený únor. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free.