Krásné letní dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky .

 

Hurááá, léto s kurzy Školy zdraví bude!

Všechno je skoro zapomenuto a rozvolňování postupuje plným tempem a my už máme velkou radost.  Léto s kurzy Školy zdraví Eleny Tomiliny budou. Zaktualizovali jsme nabídku kurzů pro zbytek roku 2021 v rubrice “Kurzy”. Všechna cvičební místa, lokality máme opět potvrzeny na termínech v tabulce termínovky kurzů A4 a v aktualizovaném čtyřstránkovém rozpisu termínů s popisy kurzů. Někteří pronajímatelé nám vlivem mimořádných nařízení vlády, nouzového stavu a zákazu činností změnili cenu a dluží informaci, takže v ojedinělých případech u některých pobytových kurzů může dojít ke zdražení. Léto cenově patrně zůstane, ale ještě jednáme se SEV Švagrov a chceme stávající podmínky pro vás udržet. Současná mimořádná opatření již povolují s mírnými omezeními bezpečné pořádání a hlavně konání připravených kurzů a pobytů. Těšíme se na Vás.

Nyní se přihlašujte na všechny plánované kurzy (červenec – prosinec). Zálohu/y již můžete posílat také.  Některé jsou již na léto obsazené. Záloha/y ze zrušeného/ých kurzu/ů z minulého roku bude/ou dle přání přihlášeného účastníka převedena/y na zvolený kurz v roce 2021. 

Přihlašování potom provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno.

 


Uveřejňujeme aktualizovanou

nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami ve zkrácené podobě.

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)

 

a

“Časový rozpis kurzů a masáží na rok 2021 s kompletními popisy kurzů”,

zaktualizovali něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví

a je již ke stažení v patičce (“ke stažení”) našich stránek a

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se 4 stránka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)


 

Děkujeme a těšíme se na Vás na některém z letních kurzů.

 

 

 

 

pictorgam: