Krásné letní dny roku 2020 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky,

dovolte, abychom se s vámi podělili o neskonalou radost, že paní Elena Tomilina včera, 1. 8., ve večerních hodinách přiletěla jediným vypraveným ruským speciálem společnosti Aeroflot do ČR.

Máme i další potěšující zprávu, že paní Tomilina si v ČR prodlouží pobyt přes všechny plánované kurzy, pobyty, semináře, akce a masáže a některé ze zrušených plánuje nahradit novými termíny.

 

            Jak jsme Vám psali v předchozím mailu, dovolte, abychom vám jen připomenuli dva volné pobytové speciální kurzy v září, z toho jeden je náhradou za červencový,  pak víkendové, docházkové a pobytové kurzy v měsíci říjnu 2020 a zcela nový adventní kurz na FTVS v Praze. Kam můžete přijet či přijít, najdete v jednostránkové termínovce kurzů a masáží – klikněte na – Z D E  nebo přímo u jednotlivých kurzů s popisy a přihláškou na našich stránkách www.skolazdravi.eu  v rubrice „Kurzy“ – klik na kurzy.

Kdo jste již na některý s uvedených kurzů přihlášen, berte tuto aktualitu jako informativní.

Zdraví a neopakovatelné zážitky přejí Elena Tomilina a Leoš Lacina

Těšíme se na vás.