Krásné, adventní dny Vám všem, milí přátelé.

Máme tu v pořadí třetí (stříbrnou), adventní neděli. O třetí adventní neděli se zapaluje růžová svíčka přátelství tzv. pastýřská, která vyjadřuje radost z toho, že postní období je téměř u konce a adventní období získává slavnostnější ráz. Pro mnohé lidi je také symbolem přátelství a díků za všechny blízké. Možná nadešel čas vrátit se k podstatě oslav Vánoc. Dnešní moderní a trochu uspěchaná doba už zapomněla, co všechno je spojeno s touto slavnostní nedělí, a tak se sluší trochu připomenout staré zvyky a oprášit dávné tradice.

Třetí neděle adventní latinským slovem „Gaudete“ – Radujte se s barvou růžovou, symbolizující předvánoční radost. Proto vezměte rodinu do krajiny, do měst nebo vesniček, kde budete moci nasát tu pravou adventní atmosféru. Možná, že budete mít štěstí a ochutnáte krajové dobroty a vánoční svařák. Taky si zajděte do přírody a přineste si domů nějaké větvičky, šišky a další poklady a pusťte se do tvoření vánočních dekorací. Nemusí být tak blýskavé a drahé jako z obchodu, ale budou vyrobeny s láskou a v přátelském a rodinném duchu a o to jde především.

 

 

Kurzy, pobyty a masáže na jaro a léto 2024 již rubrice „Kurzy“.

Vychutnávejte předvánoční čas adventu a můžete se již podívat, naplánovat a přihlašovat v rubrice „Kurzy“. Kurzy i masáže s programovými informacemi ke kurzům a přihlášky pro jaro a léto 2024 jsme připravili a vložili do současných stránek do rubriky „Kurzy“, abychom již neblokovali přihlašování. Skoro všechna cvičební místa, lokality máme potvrzeny (viz žlutá na termínech). Pronajímatelé zařízení pro pobytové kurzy nám dluží informaci, jak to bude s cenou příští rok, proto zatím některé ceny nestanovujeme a je zcela možné, že hlavně u pobytových kurzů a ojediněle u víkendových může dojít vlivem nárůstu cen energií a stravy ke zdražování pro rok 2024. Proto ceny v organizačních informacích doplníme, jak budeme vědět všechny skutečnosti. Postupně také doplníme do rubriky s kurzy a masážemi i podzimní kurzy a masáže. Případnou/é zálohu/hy uhraďte prosím až v lednu 2024. Nakonec malé překvapení. Elena Tomilina už má uhrazenou cestu na jarní blok 2024 a těší se vás.

 

 
Zde vám uveřejňujeme celoroční nabídku kurzů, seminářů a masáží na rok 2024
ve zkrácené A4 podobě.

 

zde.(obrazová verze jpg)               zde. (tisková verze pdf)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)

Myslíme na vás, na všechny, těšíme se opět na viděnou v roce 2024 a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví

a plnou náruč optimismu.

Krásný advent.  Vaše Elena Tomilina a Škola zdraví.

 

 

 

pictures: pixabay.com,  free obraz –  (obrázek sviček, svařák) archiv, zdroj text: novinky.cz