Krásné ještě podzimní dny roku 2020 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ, ROZŠÍŘENÝCH OPATŘENÍ,

NADÁLE UZAVŘENÉ FTVS A OCHRANY ZDRAVÍ –

– 2 KURZY A MASÁŽE V PRAZE ZRUŠENY !


 • Doba, v které se právě teď nacházíme, se nemění, je stále obtížná a asi ještě bude obtížnější pro nás všechny. Pokračuje druhá a možná ještě těžší koronavirová vlna. Život se nám opět ze dne na den mění.  Setkávání s nejbližšími, na kurzech se stejně naladěnými lidmi, přáteli, věnování se zájmům, sportu, zacvičit si ve skupině, prostě to, co nám zpříjemňovalo život, je opět zcela nedostupné. Nový ministr a celý proti-epidemiologický aparát váhá, jestli rozvolnit nařízení před Vánocemi, protože není jisté, jestli virus opět našim chováním nezesílí a neudeří začátkem roku 2021. Přesto věříme, že virovou nákazu společně přemůžeme, ale nevíme, za jak dlouho a za jakou cenu.
  Držme se/si, hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu. Věřme všichni, že pokračující, zlé a složité období společně překonáme a opět se budeme v roce 2021 setkávat na připravených kurzech.

 

 • Bohužel v této pokračující obtížné době, z důvodů mimořádných vládních opatření, rozšiřujících opatření, stále uzavřené Fakulty tělesné výchovy a sportu  a ochrany zdraví nás všech jsme nuceni oficiálně zrušit i prosincové kurzy od 5. – 6. 12.  a od 12. – 13. 12. 2020 a masáže od 7. – 10. 12. 2020 v PrazePo dohodě s pronajímatelem tělocvičny na FTVS a ubytovacím zařízením a současných vydaných nařízení (PES) platící v pokračujícím nouzovém stavu a současném zpřísněném režimu, nelze nic bez velkého omezení provozovat. Taktéž se veškerá omezení vztahují na masáže. Všem oficiálně přihlášeným na kurzy případně na masáž pošleme informační mail o zrušení. 

 

 • Pokud jste přihlášeni na zrušené kurzy v Praze (1. od 5. – 6. 12.  nebo 2. od 12. – 13. 12. 2020) a máte uhrazenou zálohu, tak se ničeho, prosím, neobávejte, o zálohu/y nepřijdete

  Přihlášeným účastníkům, co uhradili zálohu a kurz/y byl/y zrušen/y,  nabízíme převedení zálohy/h na kurzy v roce 2021 dle přání účastníka nebo vrátíme 100% uhrazenou zálohu na účastníkem sdělený bankovní účet, který nám pošle mailem“.
   

  Děkujeme za pochopení.


 

 • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Krásný podzim a pevné zdraví s optimismem. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free,  pixabay, archiv