Vážení a milí přátelé, vítejte v novém roce opět na našich už nových stránkách. Včera byl den tříkrálový a dnes v Rusku se ještě slaví pravoslavné vánoce. Mnozí již plánujete, kam se s námi vydáte a tak se díváte, jaký kurz by byl pro Vás nejvhodnější z hlediska Vašeho zdravotního stavu a naopak, který Vás zaujal spíše ze zvědavosti nebo potřeby onoho termínu. Žádný kurz není stejný a ani se oproti loňsku nebude opakovat. Elenka na tento rok připravuje řadu nových, v Lipecku i u nás vyzkoušených, účinných komplexů, které zařadí postupně do kurzů 2018 dle přihlášených účastníků.  Někteří z Vás se již přihlásili pomocí mailu a já všechny rezervace zapisuji. Stále se s opatrností doléčuji po velmi těžké operaci krku a pokud mi ještě k tomu nedoléčená proleženina z nemocnice dovoluje, tak postupně informace ke kurzům doplňuji, ale už do www stránek se zcela novým kabátem do rubriky „Kurzy“ k jednotlivým kurzům a akcím. Jde to velmi pomalu, je to zcela jiné prostředí, tzv. WordPressu, ale postupně snad zvítězím. Těší mě, že jste někteří poslali objednávky na více kurzů a bylo vidět ještě na starých stránkách na stavu volných míst u každého kurzu.   Ve středu jsem předal z větší části naplněné nové stránky panu Humhalovi a on měl za úkol tyto stránky aktivovat. Aktivace a propojení trvá 2-3 dny. Vidím to tedy, že ostré spuštění bude 12.1. 2018. Potom bychom chtěli doplnit všechny informace u podzimních kurzů a další rubriky. Čerstvě aktualizovaný časový rozpis všech kurzů roku 2018 s kompletními kurzy a jejich popisy, něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví je k tisku a stažení ZDE.