Vážení a milí přátelé, vítejte v novém roce na nových stránkách.  Mnozí jste již vyplnili přihlášku nebo dokonce přihlášky, kam se s námi vydáte na kurz, který Vás zaujal dle vašich potřeb, termínu nebo zajímavé lokality. Žádný kurz není stejný a ani oproti loňsku se nebude opakovat. Elenka připravuje na tento rok řadu nových, vyzkoušených a účinných komplexů, které zařadí postupně do kurzů 2018 dle přihlášených účastníků. Přiletí 21.2. 2018 a po zabalení vyrazíme hned na první víkendový kurz do Brna.

Někteří z Vás se již přihlásili na nových stránkách přihláškovým formulářem úplně dole pod každým kurzem nebo masáží a já všechny rezervace zapisuji a aktualizuji stavy. Stav uvidíte vždy pod každým názvem  datumem a cenou kurzu v rubrice „Kurzy“ než kurz otevřete klepnutím na název. Já jsem stále v rekonvalescenci po velmi těžké operaci krku a pokud mi ještě k tomu nedoléčená proleženina z nemocnice dovoluje, tak postupně informace ke kurzům doplňuji. Zítra se chystám doplnit rubriku „Důležité informace“ a odpovědět těm, od kterých již přišly úhrady záloh složenkou.

Krásný leden a zítra pokračujeme. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina