Krásné zimní dny roku 2018 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili zcela nové stránky, připravuji další doplnění jednotlivých rubrik v rámci rekonvalescence a jde to trochu pomaleji, než jsem se myslel. Přeci jen mě tělo tolik naposlochá, jak bych si představoval.

Někteří z Vás mi píšete kde je na nových stránkách přihláškovým formuláře a jak se vyplňuje. Je to  jednoduché. Přihláška se nachází úplně dole pod každým kurzem nebo masáží hned pod Google mapkou místa konání. Nyní Vám napíši několik pokynů k vyplnění. 

  • Po vyplnění a odeslání zjistíte jste, že když se jednou přihlásíte, další přihláška je ještě jednodušší, při prvním znaku se doplní vše, co jste do pole dříve napsali.
  • Vyplňte přihlášku vždy, když si vyberete kurz nebo masáž. Čas vám to žádný nezabere a kontrolně Vám přijde na váš mail kopie přihlášky, která je důležitá. Vysvětlím o pár řádek níže.
  • Do poznámky přihlášky nezapomeňte uvést:  chcete-li být sami (když bude v nabídce jednolůžkový pokoj), jinak s kým chcete případně bydlet ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji, jakou preferujete stravu (normální, bezmasou), jestli použijete vlastní prostředek nebo pojedete vlakem, jestli budete mít problém z dopravou nebo ne. U masáže, pokud se hlásíte, napište volné datum a čas, na který se hlásíte dle tabulky volných míst v popisu masáže.
  • Jiné způsoby přihlašování nepreferujeme ani nechceme.  Nepřihlášením přes formulář si omezíte nebo znemožníte vstup do některých stránek tohoto webu. Pokud nejde jinak, dle předchozí domluvy přihlášení jiným způsobem provedeme.
  • Proč je kopie přihlášky důležitá? Zaprvé jako doklad, jaký kurz již máte objednaný a co máte uhradit. Zadruhé pokud se hlásíte na kurz nebo masáž, co organizuje pro nás jiný pořadatel. Vy musíte poslat kopii tohoto mailu s přihláškou, po zvolení PŘEPOSLAT, ke zpracování  na mail dotyčnému pořadateli. On Vás bude kontaktovat a vyřizovat další. Jinak o Vás neví.
  • Někteří se bojí, že bude zneužita či ukradena jejich osobní data třetí osobou. Přátelé nebudou. Platíme každý měsíc v rámci webhostingu zabezpečení jako máte u internetového bankovnictví. Toto zabezpečení je v nařízení serverů, když se pracuje s osobními daty.

Zítra se chystám doplnit rubriku „Důležité informace“ a odpovědět těm, od kterých již přišly úhrady záloh složenkou.

Krásný leden a zítra pokračujeme. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

pictogram: www.clker.com