Vážení a milí přátelé, vítejte v novém roce opět na našich stránkách. Dnes 6.1. nás čeká den tříkrálový a následující den 7.1. v Rusku se slaví pravoslavné Vánoce, které se slaví po 40 denním půstu a končí 19.1. Mnozí již plánujete, pokud nám situace s omikronem dovolí, kam se s námi vydáte a tak se díváte, jaký kurz by byl pro Vás nejvhodnější z hlediska Vašeho zdravotního stavu a naopak, který Vás zaujal spíše ze zvědavosti nebo potřeby onoho termínu. Žádný kurz, i když má stejný název, není stejný a ani se oproti loňsku nebude opakovat. Elenka na tento rok připravuje řadu nových témat, v Lipecku již s odezvou vyzkoušených, dále  několik účinných komplexů, které zařadí postupně do kurzů 2022 dle přihlášených účastníků. Někteří z Vás se již přihlásili pomocí mailu a jsou všechni zapsáni.


Prosíme, abyste se přihlašovali přes přihláškový formulář pod každým kurzem a masáží úplně dole a nezapomněli zaškrtnout, že souhlasíte se všeobecnými podmínkami a GDPR, jinak se přihláška neodešle. Děkujeme.


Doplnili jsme prosincové pražské kurzy a masáže do rubriky „Kurzy“. Také ještě upřeňujeme s některými opozdilci ceny pronájmů. Mějte, prosím s námi trpělivost. 

Těší nás velice, že jste někteří poslali již přihlášky na více kurzů. Některé z kurzů je již rychle plní a termíny masáží v Praze v březnu jsou úplně obsazené. Proto přemýšlíme ještě o jednom dni navíc.

 

Můžete již plánovat a rozvrhovat svůj čas roku 2022,
uveřejňujeme aktualizovanou

nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami ve zkrácené podobě.

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)