Krásné jarní dubnové dny roku 2021 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili poprvé naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ A OCHRANY ZDRAVÍ –

–  VÍKENDOVÉ KURZY A MASÁŽE ZRUŠENY !


  • Že by se blýskalo na lepší časy? Konečně ze strany vlády od 12. dubna dojde na první rozvolnění. Setkávání s nejbližšími, na kurzech se stejně naladěnými lidmi, přáteli, věnování se zájmům, sportu, zacvičit si ve skupině, prostě to, co nám zpříjemňovalo život, bude zatím nedostupné. Přesto věříme, že snad koncem dubna budeme moudřejší.
    Proto stále mějme zodpovědný přístup k sobě i ostatním. Hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu. Věřme všichni, že toto zlé a složité období společně překonáme a bude líp.

 

  • Bohužel ještě z důvodů mimořádných opatření vlády a ochrany zdraví nás všech, jsme nuceni oficiálně zrušit dubnový blok třech víkendových kurzů a masáží začínající 10. 4. 2021 v Praze a končící  25. 4. 2021 v Brně. Stále trvá zákaz pořádání hromadných akcí, majitelé míst, kde by se měly kurzy konat, mají zákaz provozu. Pokud půjdou žáci od 12. 4. 2021 do škol, je velká šance, že by mohlo dojít k povolení SEV Švagrov. To jsou slova správce objektu. Zároveň podotkl, že bude vyžadovat jakýkoliv test před příjezdem. V případě možnosti konání kurzu, pošleme hromadný mail.
  • Nadále sledujeme vývoj situace a vydávaná preventivní opatření a o povolených kurzech a masážích budeme informovat na našich stránkách v rubrice  “Aktuality” a u jednotlivých kurzů a masáží v rubrice “Kurzy”. Podrobné informace o kurzech najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.
  • Aktuální tabulka kurzů a masáží na které se můžete přihlásit a nehradit zatím žádnou zálohu. (Po kliknutí na obrázek se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)
  • Na jarní i letní pobytové kurzy (duben – červenec) se můžete přihlašovat bez úhrad záloh nebo celých kurzovných předem, abychom věděli případné obsazení a mohli tyto kurzy v případě rozvolnění realizovat.  Toto rozhodnutí platí do výzvy o uhrazení.
  • Přihlašování provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno. 

 

Myslíme na vás všechny, těšíme se opět naviděnou a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu.

 

 

 

 

picture:  pixabay