Vážení přátelé, klienti, příznivci Školy zdraví Eleny Tomiliny

a návštěvníci internetových stránek Školy zdraví – umění omlazení organismu,

přejeme Vám požehnané, příjemné a veselé Velikonoční svátky

plné jarní pohody, zdravíčka, sluníčka a energie!

 

 

Kurzy a masáže duben – květen zrušeny…

 

  • Z důvodu mimořádných opatření, ochrany zdraví a prevence šíření nákazy koronavirem jsme byli nuceni zrušit všechny kurzy a masáže konané od 18.4.2020 do 16.5.2020. Stále trvá zákaz pořádání hromadných akcí, hranice jsou uzavřeny, doprava mezi státy nefunguje, Elena Tomilina je v Rusku a majitelé míst, kde by se měly kurzy konat, mají zákaz provozu. Nadále sledujeme vývoj situace a vydávaná preventivní opatření a o povolených kurzech a masážích budeme informovat na našich stránkách v rubrice  “Aktuality” a u jednotlivých kurzů a masáží v rubrice “Kurzy”.

    Pokud jste přihlášeni na některý ze zrušených pobytových či víkendových kurzů a máte uhrazenou zálohu, tak se ničeho, prosím, neobávejte, o zálohu/y nepřijdete. Nabízíme převedení zálohy/h na jakýkoliv kurz/y v daném roce (v tomto případě mimořádné situace převedeme i na kurzy v roce 2021) dle přání účastníka nebo vrátíme 100% uhrazenou zálohu na účastníkem sdělený nebo napsaný účet pomocí mailu”. Děkujeme za pochopení.

    Myslíme na vás všechny, těšíme se opět naviděnou a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu.

 

Krásně barevné veselé Velikonoce, plné lásky, radostí, smíchu a pohody.  Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina