Vážení přátelé, klienti, příznivci Školy zdraví Eleny Tomiliny a návštěvníci internetových stránek Školy zdraví – umění omlazení organismu, přejeme Vám požehnané, příjemné a veselé Velikonoční svátky plné jarní pohody, zdravíčka, sluníčka a energie!

Končí garantované ceny, ale přihlašovat se můžete dále…

 

  •  Pokud přemýšlíte o některém z jarních „Last minute“ pobytových kurzů, kde jsou ještě volná místa, ve Střelských Hošticích – Radost ze života bez stresu a přirozený způsob zlepšení zraku  nebo jak si zachovat zdraví a mládí v kostech opět s přirozeným způsobem zlepšení zraku v Maxově, dále o letních, kurzech na Moravě a v Maxově, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Na připravených pobytových kurzech v dubnu až v květnu máme připraveny pro Vás dárky.
  • Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr pokojů.
  • POZOR, dva kurzy jsou skoro obsazené a další dva úplně obsazené, nenechávejte nic na poslední chvíli.

 

Krásně barevné Veselé Velikonoce, plné lásky, radostí, smíchu a pohody.  Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

pictorgam: www.clker.com, free. obrázek