Vážení přátelé, klienti, příznivci Školy zdraví Eleny Tomiliny

a návštěvníci internetových stránek Školy zdraví – umění omlazení organismu,

přejeme Vám požehnané, příjemné a veselé Velikonoční svátky

plné jarní pohody, zdravíčka, sluníčka a energie!

 

 

Končí garantované ceny, ale můžete se přihlašovat dále …

 

  •  Pokud přemýšlíte o některém z jarních „Last minute“ pobytových kurzů, kde jsou ještě volná místa, ve Střelských Hošticích – Radost ze života bez stresu a přirozený způsob zlepšení zraku  nebo v Maxově – Zlaté recepty Čchi-kungu jak se přirozeným způsobem zlepšit zrak, dále o dvou letních kurzech v Maxově, Střelských Hošticích – kurz jen pro ženy a v září na Moravě na Švagrově, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr. Kurzy najdete v rubrice „Kurzy“ na těchto stránkách. Na připravených pobytových kurzech v dubnu až v květnu máme připraveno pro Vás překvapení.
  • Jak jsme psali do mailu, tento rok končí kurzy v Maxově a bohužel už se tam od příštího roku nepodíváme. Využijte tedy poslední příležitost tří nabízených kurzů jednoho na jaře a dvou v létě. Těšíme se na Vás.

 

Krásně barevné Veselé Velikonoce, plné lásky, radostí, smíchu a pohody.  Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

pictorgam: www.clker.com, free. obrázek wall.alphacoders.com