Krásné víkendové dny s vysokými teplotami milí přátelé, klienti a příznivci Školy zdraví Eleny Tomiliny.

 

Událost Roku – kurz pro ženy

 

Léto, budiž pochváleno. Pro většinu z nás jde o nejoblíbenější období v roce. Vždy se na něj velmi těšíme a očekáváme jeho příchod.

Letní ozdravně – pobytové kurzy jak v Čechách, tak na Moravě hlásí plný stav až na jeden a to v posledním týdnu měsíce srpna. Jde o poprvé konaný kurz pro ženy v Čechách, a aby byl opravdu ke spokojenosti všech, zvolili jsme lokalitu v Jižních Čechách, Střelské Hostice. Některé a někteří už ve Střelských Hošticích již s námi byli a zažili podkrovní sál s koberci nebo přidělenou budovu s prosklenou posluchárnou, kde si po celý kurz můžeme nechat věci. Dále máme i pěkné místo na cvičení venku přímo u chat, kde jsme ubytováni.

 

A co se chystá…

 

Kurz pro ženy připravují a povedou dvě lektorky, Elena Tomilina a její kamarádka z Lipecka Světlana, která také vede kurzy Čchi-kungu a ženské kurzy, ale v Rusku. Elena Tomilina je úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 29-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

Obě lektorky vám nabízí speciální kurz „Tajemství ke zdravému ženství“. Je to – tanec pro tělo, klid pro duši, úleva pro bolavá záda a unavené nohy. Program kurzu se skládá z různých komplexů. Každý má svůj smysl: spalovat zbytečný tuk, aktivovat krevní oběh a metabolismus, vyrovnat záda, posílit svaly, protáhnout šlachy, dát sílu, energii, omladit celé tělo /organizmus/. Všechna cvičení dohromady jsou příjemným a jednoduchým způsobem pro vytvoření přirozené krásy každé ženy. Navíc, jako bonus Elena Tomilina na každý den zařadila zcela novou masáž obličeje, pro kterou přiveze speciální mast na obličej.

Pokud se chcete přihlásit, neotálejte, přihlaste se, uhraďte zálohu a pak už se jen těšte na krásný a neopakovatelný zážitkový týden. Garantovaná cena platí do 19. 7. 2019 nebo do naplnění kurzu.  Podrobné informace o kurzu najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný název kurzu.

 

Těšíme se na Vás.

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free.