Krásné podzimní dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše současné stránky .

V hlavním menu našich současných stránek, v rubrice „Kurzy“, jsme postupně vytvořili nabídku kurzů, seminářů, událostí a akcí pro rok 2023. Programy a organizaci kurzů jsme nově vytvářeli. Dále upřesňujeme, informace redukujeme u každého plánovaného kurzu. Zbývá ještě doplnit jeden plánovaný promo seminář konající se v Hodoníně a jeden letní kurz na Moravě, v Andělské Hoře.  Všechna cvičební místa, lokality máme potvrzeny (viz žlutá na termínech). Někteří pronajímatelé nám dluží informaci, jak to bude s cenou pobytových kurzů tento rok, proto zatím ceny nestanovujeme a je zcela možné, že u těchto pobytových kurzů může dojít vlivem nárůstu cen energií a stravy ke zdražování pro tento rok. Proto celkové a organizační informace doplníme, jak budeme vědět všechny skutečnosti.

 

Zatím, abyste mohli plánovat a rozvrhovat svůj čas roku 2023,
uveřejňujeme Vám celoroční nabídku kurzů, seminářů a masáží ve zkrácené A4 podobě.

zde. (obrazová verze jpg)             zde. (tisková verze pdf)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)

Myslíme na vás, na všechny, těšíme se opět naviděnou v roce 2023 a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví

a plnou náruč optimismu.

 

Děkujeme a těšíme se na Vás, pokud situace v ČR dovolí, na některém z jarních kurzů.

 

picture: pixabay.com