Krásné podzimní dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše současné stránky .

V hlavním menu našich současných stránek, v rubrice „Kurzy“, postupně tvoříme nabídku kurzů, seminářů, událostí a akcí již s pevnými termíny pro rok 2021. Programy a organizaci kurzů nově vytváříme, upřesňujeme, informace redukujeme a postupně doplníme ke každému plánovanému kurzu. Všechna cvičební místa, lokality máme potvrzeny (viz žlutá na termínech). Někteří pronajímatelé nám dluží informaci, že v ojedinělých případech u víkendových kurzů může dojít k mírnému zdražení pro rok 2021. Proto celkové a organizační informace doplníme, jak budeme vědět všechny skutečnosti.

 

Zatím, abyste mohli plánovat a rozvrhovat svůj čas roku 2021
uveřejňujeme Vám celoroční nabídku kurzů, seminářů a masáží i s cenami ve zkrácené podobě.

zde. (obrazová verze)             zde. (tisková verze)

 

Pracujeme také na čtyř stránkovém „Časovém rozpisu kurzů a masáží na rok 2021 s kompletními popisy kurzů, něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví, který opět  bude ke stažení v patičce („ke stažení“) našich současných stránkách v prosinci. Odkaz Vám pošleme mailem patrně s Vánočním přáním a stáhnout si jej budete moci v tiskové podobě.

Děkujeme a těšíme se na Vás, pokud situace v ČR dovolí, na některém z jarních kurzů.

 

picture: archiv SZET