Krásné podzimní dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky .

 

Skvělá zpráva, podzim s kurzy Školy zdraví bude!

 

Zítra začíná podzimní rovnodenností podzim a my máme opět velkou radost.  Společně s příchodem astronomického podzimu přiletěla dnes naše lektorka Elena Tomilina a zahájí naše společné podzimní kurzy v září ve Švagrově.

Pokud jste čekali na zprávu, jestli přiletí Elena Tomilina do ČR, jestli se podzimní kurzy, tak důležité pro naše zdraví, uskuteční, abyste se mohli přihlásit, tak nyní je ten správný čas. Na kurzech v říjnu v Blatné, Bruntále a pobytovém 6denním Švagrově jsou ještě volná místa.

Upřímně se těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že si z naší podzimní nabídky vyberete to pravé pro Vás.

Těšíme se na Vás.

 

Pro podzimní kurzy…(začínáme 26. 10. ve Švagrově)

 

  • Pokud přemýšlíte o některém z podzimních kurzů, posledních v tomto roce, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěné místo a nejlevnější garantovanou cenu.
  • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu. Úplně dole, pod popisem kurzu najdete elektronický formulář přihlášky. Nezapomeňte souhlasit s podmínkami kurzu před odesláním přihlášky, jinak se neodešle.

 

  • Přátelé, na podzimní víkendové a pobytový kurz (říjen) se můžete přihlašovat s následnou úhradou záloh nebo celým kurzovným dle dispozic u každého kurzu v organizační části.  Přihlašování provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno. Zálohu/hy nebo celé kurzovné prosíme, uhraďte včas.
  • (Po kliknutí na letáček – se zvětší. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět).

 


Uveřejňujeme aktualizovanou

nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami ve zkrácené podobě.

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)


 

Děkujeme a těšíme se na Vás na některém z připravených kurzů.

 

 

 

pictorgam: