Krásné první srpnové dny milí přátelé, klienti a příznivci Školy zdraví Eleny Tomiliny.

 

Událost Roku – kurz pro ženy

 

Kurz pro ženy připravují a povedou dvě lektorky, Elena Tomilina a její kamarádka z Lipecka Světlana, která také vede kurzy Čchi-kungu a ženské kurzy, ale v Rusku. Elena Tomilina je úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 29-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

Obě lektorky vám nabízí speciální kurz „Tajemství ke zdravému ženství“. Je to – tanec pro tělo, klid pro duši, úleva pro bolavá záda a unavené nohy. Program kurzu se skládá z různých komplexů. Každý má svůj smysl: spalovat zbytečný tuk, aktivovat krevní oběh a metabolismus, vyrovnat záda, posílit svaly, protáhnout šlachy, dát sílu, energii, omladit celé tělo /organizmus/. Všechna cvičení dohromady jsou příjemným a jednoduchým způsobem pro vytvoření přirozené krásy každé ženy. Navíc, jako bonus Elena Tomilina na každý den zařadila zcela novou masáž obličeje, pro kterou přiveze speciální mast na obličej.

Jde o poprvé konaný kurz pro ženy v Čechách, a aby byl opravdu ke spokojenosti všech, zvolili jsme lokalitu v Jižních Čechách, Střelské Hostice. Některé a někteří už ve Střelských Hošticích již s námi byli a zažili podkrovní sál s koberci nebo přidělenou budovu s prosklenou posluchárnou, kde si po celý kurz můžeme nechat věci. Dále máme i pěkné místo na cvičení venku přímo u chat, kde jsme ubytováni.

Pokud se chcete přihlásit, neotálejte, přihlaste se, uhraďte zálohu a pak už se jen těšte na krásný a neopakovatelný zážitkový týden. Garantovaná cena platí do 1. 8. 2019 nebo do naplnění kurzu. Přesto po tomto datu Vám necháme cenu 5900,-Kč. Přihlaste se co nejdříve. Děujeme.

Podrobné informace o kurzu najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný název kurzu.

 

Těšíme se na Vás.

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free.