Milí přátelé i Vy, co jste právě navštívili naše stránky .

 

Smutná zpráva,  Helenka navždy odešla!

 

 

S velkým zármutkem vyjadřujeme upřímnou soustrast pozůstalým. Elena Tomilina a já, Leoš Lacina nemůžeme tomu uvěřit, že naše milovaná kamarádka, Helenka Erdelyiová, najednou není. I když jsme věděli, že se potýká s dlouhou nemocí, věřili jsme, že se z ní dostane.  

Helenko, byla jsi nádherná a skromná bytost s úžasným rozhledem, moudrostí, citem a intuicí. Nikdy nezapomenu, jak jsme se mnohokrát do roka scházeli, kolik věcí spolu konzultovali a grafik vytvořili, pomáhali si v zajišťování nejrůznějších akcí a to vždy s optimismem a dobrou náladou. Naše kurzy se Ti velmi líbily. Děkujeme Ti za jejich podporu. Rádi jsme u Tebe prováděli masáže a tak pomáhali mnoha lidem. Je nám velmi líto, že Tobě jsme pomoci nedokázali.

Byla jsi a navždy zůstáváš v našich srdcích.  Odpočívej v pokoji.

Elena Tomilina a Leoš Lacina

 

 

 

 

 

 

 

Foto Heleny Erdélyivé: DENÍK/Tereza Černá