Krásné březnové dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky .

 

Skvělá zpráva, jaro s kurzy Školy zdraví bude!

 

Za nedlouho začíná jarní rovnodenností jaro a my máme opět velkou radost.  Právě dnes přiletěla naše lektorka Elena Tomilina a zahájí naše společné jarní kurzy v březnu poprvé v Písku.

Pokud jste čekali na zprávu, jestli přiletí Elena Tomilina do ČR, jestli se jarní kurzy, tak důležité pro naše zdraví, uskuteční, abyste se mohli přihlásit, tak nyní je ten správný čas. Na kurzech na jaře v Písku, Plzni, Blatné a pobytovém 6denním ve Střelských Hošticích jsou ještě volná místa.

Elenka si pro Vás na letošní rok připravila řadu nových informací a cvičebních komplexů na regeneraci organismu. Vyzkoušíme Čchi-kungové komplexy cvičení, které obnovují a zvyšují cirkulaci energie, aktivují krevní oběh, způsobují spalování přebytečného vnitřního tuku nahromaděného na fasciích (obalech), vyrovnávají záda, posilují svaly, protáhnou šlachy a vazy, omladí celé tělo /organizmus/. Dále si ukážeme jak podpořit a zregenerovat játra, aby byla připravená pro jaro, eliminovat energetické bloky, čistit organismus, ponoříme se i do krásných meditací. Všechna cvičení jsou dohromady příjemná a jednoduchá.

Upřímně se těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že si z naší jarní nabídky vyberete to pravé pro Vás.

Těšíme se na Vás.

 

Pro nejbližší jarní kurzy a také léto… (začínáme 11. 3. v Písku)

 

  • Pokud přemýšlíte o některém z víkendových jarních kurzů, masáží a jednoho pobytového kurzu na přirozené zlepšení zraku, dále o letních kurzech v Severních Čechách v Maxově a na Moravě, v Andělské hoře, v apartmánech Engelsberg a v hotelu Anděl, v penzionu Mlýn u Kročilů a v srpnu v hotelovém městečku Avalanche u Malé Morávky …. přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěné místo a nejlevnější garantovanou cenu.
  • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu. Úplně dole, pod popisem kurzu najdete elektronický formulář přihlášky. Nezapomeňte souhlasit s podmínkami kurzu před odesláním přihlášky, jinak se neodešle.

 

  • Přátelé, na jarní víkendové a pobytový kurz (březen – duben) se můžete přihlašovat s následnou úhradou záloh nebo celým kurzovným dle dispozic u každého kurzu v organizační části.  Přihlašování provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno. Zálohu/hy nebo celé kurzovné prosíme, uhraďte včas.
  • (Po kliknutí na letáček – se zvětší. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět).

 


Uveřejňujeme aktualizovanou

nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami ve zkrácené podobě.

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)


 

Děkujeme a těšíme se na Vás na některém z připravených kurzů.

 

 

 

pictorgam: