Krásné podzimní dny roku 2022 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉ SITUACE – paní Elena Tomilina

nebude v prosinci v ČR2 KURZY A MASÁŽE V PRAZE ZRUŠENY !


  • Doba, v které se právě teď nacházíme je obtížná a asi ještě bude obtížnější pro nás všechny. Setkání s nejbližšími, na dvou prosincových kurzech a masážích se stejně naladěnými lidmi, přáteli, zacvičit si ve skupině, prostě to, co nám zpříjemňuje a zlepšuje život, se tento prosinec 2022 neuskuteční.
  • Paní Elena Tomilina, lektorka, nebude v prosinci 2022 v České republice. Proto jsme nuceni oficiálně zrušit i prosincové kurzy od 3. – 4. 12.  a od 10. – 11. 12. 2022 a masáže od 5. – 8. 12. 2022 v Praze.  Všem oficiálně přihlášeným na kurzy případně na masáž pošleme informační mail o zrušení. 
  • Pokud jste přihlášeni na zrušené kurzy v Praze (1. od 3. – 4. 12.  nebo 2. od 10. – 11. 12. 2022) a máte uhrazenou zálohu, tak se ničeho, prosím, neobávejte, o zálohu/y nepřijdete

    Přihlášeným účastníkům, co uhradili zálohu a kurz/y byl/y zrušen/y,  nabízíme převedení zálohy/h na kurzy v roce 2023 dle přání účastníka nebo vrátíme 100% uhrazenou zálohu na účastníkem sdělený bankovní účet, který nám pošle mailem“.
     

    Děkujeme za pochopení.


 

  • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Přejeme vám hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu. Věřme všichni, že se budeme v roce 2023 setkávat na připravených kurzech.  Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free,  pixabay, archiv