Krásné, adventní dny Vám všem, milí přátelé, před zlatou nedělí, co jste si udělali čas a navštívili naše stránky. Na nových kurzech a doplnění popisů kurzů ještě pracujeme.

Zpracováváme nabídky nových spolupracovníků a nových míst pro pořádání všech kurzů v roce 2019. Rovněž programy kurzů jsou opět obohacené o nové účinné praktiky a východní techniky. Proto mějte s námi strpení, vychutnávejte předvánoční čas Adventu a my postupně doplníme do rubriky s kurzy nové informace,  abyste se mohli již na všechny akce přihlašovat. Ještě před Štědrým dnem se objeví postupně vše důležité v rubrice kurzů a akcí 2019 pro Vás. Zálohu po přihlášení v prosinci, uhraďte, prosím, až v lednu.

Budeme se snažit Vám co nejdříve poslat na e-mail přání, celkové informace o Elence, o pořádaných kurzech, přehled s termíny a cenami. Sledujte nadále naše www stránky.

Zatím, abyste mohli plánovat a rozvrhovat svůj čas roku 2019, uveřejňujeme Vám celoroční nabídku kurzů, seminářů událostí i s cenami ve zkrácené podobě   –    zde. (tisková verze)

 

Děkujeme za trpělivost a pochopení. Vaše Elena Tomilina a Škola zdraví.

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free, pixabay, archiv Adventní Praha