Vážení a milí přátelé, vítejte v novém roce na rok vytvořených stránkách.  Mnozí jste již vyplnili přihlášku nebo dokonce přihlášky, kam se s námi vydáte na kurz, který Vás zaujal dle vašich potřeb, termínu nebo zajímavé lokality. Žádný kurz není stejný a ani oproti loňsku se nebude opakovat. Elenka připravuje na tento rok řadu nových, vyzkoušených a účinných komplexů, které zařadí postupně do kurzů 2019 dle přihlášených účastníků. Přiletí 20.2. 2019 a po zabalení vyrazíme hned na první víkendový kurz do Brna. Po té následují Kouty nad Desnou a pak Praha, Blatná a Plzeň.

Někteří z Vás se již přihlásili na aktualizovaných stránkách v rubrice kurzy přihláškovým formulářem úplně dole pod každým kurzem nebo masáží a já všechny rezervace zapisuji a aktualizuji stavy. Stav uvidíte vždy pod každým názvem, datem konání a cenou kurzu v rubrice „Kurzy“ než kurz otevřete klepnutím na název. Zítra se chystám poslat jarní připomínkový mail na první blok kurzů konaných v biologickém jaru a pak hned cílené skupině připomenout speciální kurz konající se v Praze na FTVS a v Plzni. Ještě jsou volná místa.

Krásný 1. únor a zítra pokračujeme. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina