Krásné zářijové dny, milí přátelé. Vítejte opět na našich stránkách. Zdravíme všechny přátele, kurzisty a milovníky mariánského léta a biologického podzimu, který před 3 dny začal.  Připravené pobyty, kurzy, semináře a masáže na září a říjen 2022 najdete na našich aktualizovaných stránkách v rubrice „Kurzy“.
 
Všechny pobyty a kurzy jsou zaměřeny hlavně na omlazení organismu a ozdravení vnitřních orgánů a dosažení harmonie těla, duše a rozumu. Jsou vedeny tak, aby nebyly ve stejném znění jako předešlé a každý si našel vždy něco nového.
Paní Elena Tomilina přináší nové, vyzkoušené a osvědčené postupy především techniky z Východu: jak dosáhnout jejich prostřednictvím, ale hlavně svou snahou, vůlí a trpělivostí, těch nejlepších výsledků a tím také spokojenosti ve svém životě i na poli psychiky, která je v dnešním hektickém světě velmi zasažena. Všichni víme, že fyzické problémy projevené na těle, začínají právě tam.
 
Uvedené pobyty a kurzy jsou navíc propojeny podle TČM s elementem KOV. S elementem KOV jsou spojeny plíce a tlusté střevo. Bránou do plic je nos. Kondice plic a tlustého střeva se pozná podle stavu pleti a nosu. Nerovnováha se snadno projeví problémy dýchacího systému, například astmatem či ekzémem, z emocí pak nejčastěji smutkem a nejistotou. Zvláště důležité jsou paradoxní dechová gymnastika a správné a časté post-covidové dýchání spojené s cvičením na krční páteř, které se naučíme a denně budeme používat. Plíce jsou spojeny s kvalitou dýchání, proto budeme hodně venku a na dvou pobytech v Jeseníkách, budeme cvičit čchi-kungové komplexy a dýchat přímo křišťálový podzimní vzduch.
(Po kliknutí na letáček – se zvětší. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět).
 
Přejeme krásně barevný podzim na některém z podzimních kurzů a pobytu s Elenou Tomilinou, ve zdraví, lásce, plný pohody a radosti zároveň.
 
Vaši Elena Tomilina a Leoš Lacina – Škola zdraví

 


 
Můžete plánovat a rozvrhovat svůj čas do konce října 2022,
 z aktualizované (1. 9. 2022)

nabídky pobytových a víkendových kurzů a masáží ve zkrácené podobě.

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)


 

Chcete-li, napište něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.

 

picture: pixabay.com