Krásné jarní květnové dny roku 2021 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili poprvé naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ A OCHRANY ZDRAVÍ –

– POBYTOVÉ KURZY ZRUŠENY !


  • Doba, v které se právě teď nacházíme, už vyžaduje notnou dávku silné vůle a psychiky. Podpora ze strany vlády je mizivá a její přístup se neustále chaoticky mění. Setkávání s nejbližšími, na kurzech se stejně naladěnými lidmi, přáteli, věnování se zájmům, sportu, zacvičit si ve skupině, prostě to, co nám zpříjemňovalo život, je stále nedostupné.
    Vydržme a mějme zodpovědný přístup k sobě i ostatním. Hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu. Věřme, že toto zlé a složité období snad začátkem léta skončí.

 

  •  Bohužel ještě z důvodů mimořádných opatření vlády a ochrany zdraví nás všech, jsme byli nuceni oficiálně zrušit blok dvou pobytových kurzů začínajících od 26. 4. 2021 ve Švagrově a končící  8. 5. 2021 v Maxově. Nadále trvá zákaz pořádání hromadných akcí. Majitelé míst, kde by se měly kurzy konat, mají stále zákaz provozu. 
  • Nadále sledujeme vývoj situace a vydávaná preventivní opatření a o povolených kurzech a masážích budeme informovat na našich stránkách v rubrice  “Aktuality” a u jednotlivých kurzů a masáží v rubrice “Kurzy”. Podrobné informace o kurzech najdete v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.
  • Na letní pobytové kurzy (červenec – srpen) se můžete přihlašovat bez úhrad záloh nebo celých kurzovných předem, abychom věděli případné obsazení a mohli tyto kurzy v případě rozvolnění realizovat.  Toto rozhodnutí platí do výzvy o uhrazení.
  • Přihlašování provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno. 

 


  • Myslíme na vás všechny, těšíme se opět na viděnou a přejeme hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu.

 

Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

picture:  pixabay