Krásné jarní dubnové dny roku 2018 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky. Elena Tomilina přiletí 14. 4. 2018 a dva dny na to začínáme ozdravně-pobytovým kurzem v CHKO Jeseníky ve Švagrově. V této lokalitě je to vůbec poprvé v dubnu a ještě jednou poprvé s tématem Zlepšení přirozeným způsobem zraku.

Volná místa – jarní Švagrov, Střelské Hoštice, Maxov a České Budějovice

 

  • K jaru, jako takovému, náleží prvek dřevo (někdy se tento element překládá jako „strom“) a jde o rostoucí energii. Jarní element dřeva symbolizují v našem těle játra a žlučník, ze smyslů mu náleží zrak.
  • Na našich jarních kurzech Vám ukážeme, jak podpořit a zregenerovat játra, zlepšit přirozenou cestou zrak a jak efektně detoxikovat organismus. A nezůstaneme jen u tohoto.
  • Kurzy ve Švagrově, Střelských Hošticích, Arnoštově, v Maxově a víkendovka v Českých Budějovicích od 16. dubna do 13. května, Elena Tomilina obohatila o speciální techniky a cvičení, vhodné právě pro toto období. Na připravených pobytových kurzech v dubnu až v květnu máme připraveny pro Vás dárky. Dle přihlášených účastníků budeme buď začínat či navazovat, rozšiřovat poznání a zdokonalovat se opakováním.
  • Podrobné informace o kurzech najdete na zcela nových skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Co připravujeme…

  • Pokud přemýšlíte o některém z letních, dovolenkových, pobytových kurzů, od 1.7. v MAXOVĚ nebo dále o kurzu od 9.7. na Moravě a v srpnu opět v Maxově, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr pokojů.
  • POZOR, kurzy se rychle plní, proto nenechávejte přihlášení na poslední chvíli.

Krásně nezvykle teplý duben. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

pictorgam: www.clker.com, free.