Krásné poslední dubnové dny Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky. S Elenou Tomilinou máme za sebou víkendový kurz v Liberci a dnes 27.4. odjíždíme a začínáme ozdravně-pobytovým kurzem v Jižních Čechách ve Střelských Hošticích s tématem Zlepšení zraku přirozeným způsobem a radost života bez stresu a pak hned do Českých Budějovic.

 

Last minute na víkend v Českých Budějovicích a jarní pobytový Maxov.

  • K jaru, jako takovému, náleží prvek dřevo (někdy se tento element překládá jako „strom“) a jde o rostoucí energii. Jarní element dřeva symbolizují v našem těle játra a žlučník, ze smyslů mu náleží zrak.
  • Na našich jarních kurzech Vám ukážeme, jak podpořit a zregenerovat játra, zlepšit přirozenou cestou zrak a jak efektně detoxikovat organismus. A nezůstaneme jen u tohoto.
  • Kurzy, víkendovka v Českých Budějovicích, jarní pobytový v Maxově  obohatila Elena Tomilina obohatila o speciální techniky a cvičení, vhodné právě pro toto období. 
  • Pro připravené pobytové kurzy v dubnu až v květnu máme připraven čistý akátový med z Kavkazu, který si budou mít možnost přítomní účastníci v omezené míře zakoupit. Přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Dle přihlášených účastníků budeme buď začínat či navazovat, rozšiřovat poznání a zdokonalovat se opakováním.
  • Podrobné informace o kurzech najdete na zcela nových skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Co připravujeme…

  • Pokud přemýšlíte o některém z letních, dovolenkových, pobytových kurzů, od 30.6. – 6.7. a od 18.8 -24.8. naposledy v MAXOVĚ, na úpatí Lužických hor, na samotě s pískovcovými skálami okolo nebo dále o speciálním kurzu jen pro ženy od 25.8. – 31.8.  poprvé ve Střelských Hošticích, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr pokojů.
  • POZOR, kurzy se rychle plní, proto nenechávejte přihlášení na poslední chvíli.

 

Krásně aprílový konec dubna. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free.