Krásné září s příjemnými letními teplotami, milí přátelé. Vítejte opět na našich stránkách.

Vyslyšeli jsme vaše četná přání a na začátku srpna vydali další 2 nová DVD. Pravda, chtěli jsme, aby DVD byla připravena na první prázdninové kurzy, ale nepodařilo se. Tak s malým zpožděním jsou na světě..

Na DVD č.15, s názvem „Dynamická gymnastika“, je natočen, dynamický komplex pro radost po každém ranním vstávání. Pokud chcete obnovit vitalitu, zbavit se bolesti v oblasti páteře a kloubů, srdeční bolesti, točení a bolesti hlavy a jednoduše zlepšit své nálady, tak začněte svůj den zábavným dynamickým cvičením. To je vaše šance na aktivní dlouhý život bez nemoci a stresu. 

DVD č.16  s názvem Cvičení pro flexibilitu a pohyblivost páteře a kloubů – Nohy“ obsahuje vysoce žádané sestavy pro prohřátí a protažení celého těla. Jde o vyvážený systém ozdravných silových, protahovacích cvičení pro páteř a nohy. Aerobní cvičení se silovým zatížení přispívá k tvorbě svalové tkáně, zlepšuje funkci a trénuje vytrvalost kardiovaskulárního systému a zlepšuje metabolismus. Protahovací cvičení poskytují flexibilitu a pohyblivost páteře a kloubů. Stejně jako u předchozího DVD je sestava zacvičena bez komentáře.

Obě DVD jsou cvičebního charakteru, proto je důležité si komplexy zkusit na našich kurzech. Od 11. 8. 2019 jsou v prodeji pouze na našich kurzech. Od 1. 11. 2019 si je můžete objednat v rubrice „Produkty“ na těchto www.stránkách. 

Prožijte ten letošní podzim tak, jak si přejete a třeba na některém z kurzů roku 2020 s Elenou Tomilinou. Přejeme krásně barevný podzim, bez problémů, aktivní, plný jistoty a radosti zároveň. 

Chcete-li, napište něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.

 

pictorgam: www.clker.com, free.