Krásné zářijové dny s příjemnými letními teplotami, milí přátelé. Vítejte opět na našich stránkách. Zdravím všechny přátele, kurzisty a milovníky mariánského léta a podzimu zároveň.

Právě od středy 1. 9.  začal meteorologický podzim, které je zároveň zářijovým mariánským létem až do podzimní rovnodennosti.  Mezitím nastane tzv. biologický podzim, který probíhá v elementu KOV od 15.9. – 14.11. S elementem KOV jsou spojeny plíce a tlusté střevo. Bránou do plic je nos. Plíce řídí kůži. Kondice plic a tlustého střeva se pozná podle stavu pleti a nosu. Barva pro KOV bílá až stříbrná a chuť pikantní. Plíce jsou spojeny s kvalitou dýchání, proto choďte hodně ven a hlavně do hor a dýchejte křišťálový podzimní vzduch. Nerovnováha se snadno projeví problémy dýchacího systému, například astmatem či ekzémem, z emocí pak nejčastěji smutkem a nejistotou a zvukem – pláčem. Zvláště důležité je správné a časté post-covidové dýchání spojené s cvičením na krční páteř, které se naučíme a denně budeme používat.

Prožijte krásný podzim tak, jak si přejete a třeba na jednom zářijovém a některém z říjnových kurzů s Elenou Tomilinou na viděnou. Nabídka ještě volných míst s informacemi a přihláškami se nachází na našich stránkách v rubrice „Kurzy“.  Zálohu/y posílejte dle pokynů, jen tak budete přihlášeni.  

Přihlašování potom provádějte zásadně přes formulář, který je vždy pod každým kurzem nebo masáží. Pouhý mail neakceptujeme z důvodů GDPR a pro případné storno.

 

Přejeme krásně barevný podzim, bez problémů, aktivní, plný jistoty a radosti zároveň.

 


 
Můžete plánovat a rozvrhovat svůj čas do konce října 2022,
 z aktualizované (1. 9. 2022)

nabídky pobytových a víkendových kurzů a masáží ve zkrácené podobě.

zde. (tisková verze)

(Po kliknutí na zde se tabulka objeví. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět)


 

Chcete-li, napište něco do rubriky „Napište nám“ nebo na Facebook – „Škola zdravi“.

 

picture: pixabay.com