Krásné jarní aprílové dny Vám všem, milí přátelé a příznivci Školy zdraví Eleny Tomiliny. Zdravíme Vás u jarních novinek a přejeme nadcházející dny plné sluníčka a svěžích barev jara. Stránky www.skolazdravi.eu  jsme opět aktualizovali.

 

Možnost přihlášení ještě na jarní Maxov a České Budějovice

 

 

 •   Na dubnových a květnových, pobytových kurzech a víkendovém semináři Vám poradíme a naučíme, jaké komplexy cvičit a co pro Váš organismus, tělo a duši vše udělat, abyste správně po zimním období a bez jarní únavy nastartovali, zlepšili si pohyblivost páteře a kloubů, přirozeným způsobem zlepšili zrak, detoxikovali organismus a zlepšili funkci vnitřních orgánů.

  Zveme Vás srdečně :

   

  · od 5. 5. – 11. 5. , Maxov u Sloupu v Čechách, Severní Čechy, 6-ti denní mnoho tematický kurz „Jak si zachovat mládí a zdraví v kostech – tajné techniky“ a „Přirozený způsob zlepšení zraku“ + práce s akátovým medem a speciální mastí na klouby a strukturu kostí, které dostanete jako dárek. Navíc s kapátkem, kelímkem a materiály pro trénink očí.

        Garantovaná cena do 5. 4. 2018 !  Informace ke kurzu a přihláška zde  (místa volná – uzávěrka 2.5. 2018)

   

  · od 12. 5. – 13. 5. , České Budějovice, Jižní Čechy, 2 denní seminář  „Prevence a léčení traumat páteře a kloubů – cvičení, dieta, akupresura“ 

        Informace ke kurzu a přihláška zde  (místa volná)

    

 • Podrobné informace o kurzech najdete na zcela nových skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.
 • Kdo chcete zkusit něco nového, nepropásněte příležitost, udělejte něco po zimě pro sebe a  přihlaste se !

 

 

Co připravujeme…

 

 • Pokud přemýšlíte o některém z letních, dovolenkových, pobytových kurzech pořádaných v Čechách a na Moravě, přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr pokojů.
 • POZOR, kurzy se rychle plní, proto nenechávejte přihlášení na poslední chvíli.
 • Je možnost se ještě přihlásit na následující letní a prázdninové kurzy.

Zveme Vás na:

 • od 25. 6. – 28. 6. , Blatná, Jižní Čechy, docházkový kurz „Prevence a léčení páteřr a koubů – dieta, cvičení, akupresura 2 “

          Informace ke kurzu a přihláška zde (9 míst volných),

 • od 1. 7. – 7. 7. , Maxov u Sloupu v Čechách, Severní Čechy, 6-ti denní mnoho tematický kurz „Radost ze života bez stresu a přirozený způsob zlepšení zraku“ + práce s akátovým medem, který dostanete jako dárek s kapátkem, kelímkem a materiály pro trénink očí

         Garantovaná cena do 31. 5. 2018 !  Informace ke kurzu a přihláška zde (6 míst volných)

 • od 9. 7. – 14. 7. , Praděd, Karlov u Malé Morávky , 6-ti denní speciální mnoho tematický kurz „Transformace těla, rozumu i ducha a tajemství energetického léčitelství“

       Garantovaná cena do 1. 6. 2018 ! Informace ke kurzu a přihláška zde (15 míst volných)

 • od 19. 8. – 25. 8. , Maxov u Sloupu v Čechách, Severní Čechy, 6-ti denní mnoho tematický kurz „Životní síla pro sport, sex a stálou mladost“

          Garantovaná cena do 1. 7. 2018 !  Informace ke kurzu a přihláška zde (11 míst volných)

 • od 26. 8. – 31. 8. , Kouty nad Desnou, hotel Dlouhé Stráně, Jeseníky, 5-ti denní kurz pro ženy „Cesta ke zdravému ženství“,

          Informace ke kurzu a přihláška zde (14 míst volných)

 

 

Krásně nezvykle slunečný duben. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

pictorgam: www.clker.com, free. Pixabay.com a Shutterstock.com/RU/