Krásné letní dny opět s vysokými teplotami milí přátelé, klienti a příznivci Školy zdraví Eleny Tomiliny.

Léto, budiž pochváleno. Pro většinu z nás nejoblíbenější období v roce. Velmi se na něj těšíme a očekáváme jeho příchod.

Každý si představujeme pod pojmem léto a letní radovánky obecně období klidu, pohody a žádného stresu, užívání si po dlouhé dny sluníčka, posezení a třeba i grilování s přáteli na zahrádce, u chaty nebo na dovolené u vody. Jiní třeba vyrážejí za zážitky a seznamováním do zahraničí, poznávat, cestovat nebo k odpočívat u moře.

Někteří při horkých, letních večerech sedí šťastně u vody popíjející osvěžující nápoj a spokojeně pozorující jak se slunce se noří do vodní hladiny, kde svým odrazem vytváří úžasné obrazy. Ve městech zůstalo malinko lidí, všichni odjeli dnes pryč, na dovolenou či chatu, za známými. Léto je všude kolem nás, je kouzelné, perfektní, dokonalé prostě skvostné. Proto si jej užívejme, každý po svém a jak se patří.

Oznamujeme bohužel, že jediný zářijový kurz od 23. 9., konaný v nádherné lokalitě Jižních Čech ve Střelských Hošticích byl z rodinných důvodů paní Eleny Tomiliny ZRUŠEN. Omlouváme se všem již přihlášeným a vyřizujeme případně dříve poslané zálohy.

Děkujeme.

 

pictorgam: www.clker.com, free.