Dnes Vám přinášíme ucelený obrazový přehled všech připravovaných kurzů, seminářů na Léto 2019 tak, jak je v této formě najdete na našich aktualizovaných stránkách v rubrice „Kurzy“. Také tam najdete, kdy u některých kurzů končí garantovaná cena a do kdy je nutné uhradit zálohu pro přijetí na pobyt. Neuhrazení zálohy včas = konec rezervace a přenechání místa dalšímu přihlášenému.

Princip vyhledávání kurzů je přehledný a s využitím dvou tlačítek vpravo od nadpisu NADCHÁZEJÍCÍ AKCE v rubrice kurzy, snadno a rychle se k vybranému kurzu dostanete. Zkuste si to!  Dále hned pod názvem kurzu získáte základní informace o kurzu, konání a ceně, obsazenosti, aj. Po kliknutí na název kurzu najdete detailní propozice ke kurzu, organizátora a pod google mapkou lokality,  formulář závazné přihlášky. Na našich stránkách jsou kurzy a masáže rozepsány na celý rok 2019.

 

Elena Tomilina připravila na tento rok takový program abychom přirozeným způsobem ozdravili páteř a klouby, přirozeným způsobem a přitom účinně zlepšili zrak, zharmonizovali tělo a duši, ozdravili organismus, nabrali energii a přitom si odpočinkově užili léto v nádherných lokalitách. V Maxově kurzy bohužel teto rok ukončíme z důvodu, že končí v září paní provozní Šupinová.

Naši náladu ovlivňuje značně pohybová aktivita, způsob dýchání, na co myslíme a taky to, co jíme, proto se snažíme zajistit ve vybraných lokalitách i odpovídající stravu k pořádanému typu kurzu (Arnoštov, Maxov, Karlov pod Pradědem, Střelské Hoštice, Švagrov).

V létě Vás čekají jen pobytové kurzy a už jen na jediný se můžete v srpnu ještě přihlásit – od 25.8. – 31.8. kurz pro ženy ve Střelských Hošticích s názvem „Tajemství ženského zdraví, formování postavy a obličejové masáže“.

Po celý rok pořádáme víkendové, docházkové a pobytové kurzy a ve vybraných městech i speciální osobní ozdravné masáže. Blok letních kurzů začínáme již 23. června 2019 v Arnoštově. Těšíme se Vás.

 

Máte možnost stáhnout aktualizovaný Časový rozpis všech kurzů, seminářů a masáží do konce roku 2019 s krátkými popisy v barevné tiskové podobě, také něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví. Najdete vše ke stažení v patičce našich stránek rubrika „Ke staženi“.

Kliknutím na letáček, jej zvětšíte.

 

pictorgam: www.clker.com, free.