Dnes Vám přinášíme ucelený obrazový přehled všech připravovaných kurzů, seminářů na Léto 2023 tak, jak je v této formě najdete na našich aktualizovaných stránkách v rubrice „Kurzy“. Také tam najdete, kdy u některých kurzů bude končit garantovaná cena a do kdy je nutné uhradit zálohu pro přijetí na pobyt. Neuhrazení zálohy včas = zvedá cenu.

Hned pod názvem kurzu získáte základní informace o kurzu, konání a ceně, obsazenosti, aj. Po kliknutí na název kurzu najdete detailní propozice ke kurzu, organizátora a pod google mapkou lokality,  formulář závazné přihlášky. Na našich stránkách jsou kurzy a masáže rozepsány na celý rok 2023.

 

Elena Tomilina připravila na tento rok takový program abychom přirozeným způsobem ozdravili páteř a klouby, přirozeným způsobem a přitom účinně zlepšili zrak, zharmonizovali tělo a duši, ozdravili organismus, nabrali energii a přitom si odpočinkově užili léto v nádherných lokalitách.

Naši náladu ovlivňuje značně pohybová aktivita, způsob dýchání, na co myslíme a taky to, co jíme, proto se snažíme zajistit ve vybraných lokalitách i odpovídající stravu k pořádanému typu kurzu (Maxov, Střelské Hoštice, Andělská Hora, Mlýn u Kročilů, HM Avalanche, SEV Švagrov).

Po celý rok pořádáme víkendové, docházkové a pobytové kurzy a ve vybraných městech i speciální osobní ozdravné masáže. Blok letních kurzů začínáme již 1. července 2023 na Moravě . Těšíme se Vás.

 

Máte možnost stáhnout aktualizovaný Časový rozpis všech kurzů, seminářů a masáží do konce roku 2023. Najdete vše ke stažení v patičce našich stránek rubrika „Ke staženi“ nebo v rubrice „Kurzy“ hned na začátku.

(Po kliknutí na letáček – se zvětší. Kliknutím na šipku u prohlížeče vlevo se vrátíte zpět).