Dnes Vám přinášíme ucelený obrazový přehled všech připravovaných kurzů, seminářů na Léto 2018 tak, jak je v této formě najdete na našich aktualizovaných stránkách pro počítače, tablety i mobily na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“. Také tam najdete, kdy u některých kurzů končí garantovaná cena a do kdy je nutné uhradit zálohu pro přijetí na pobyt.

Princip vyhledávání kurzů je podstatně přehlednější a s využitím dvou tlačítek vpravo od nadpisu NADCHÁZEJÍCÍ AKCE v rubrice kurzy, snadno a rychle se ke kurzům dostanete. Zkuste si to!  Dále hned pod názvem kurzu získáte základní informace o kurzu, konání a ceně, aj. Po kliknutí na název kurzu najdete detailní propozice ke kurzu, organizátora a pod google mapkou lokality,  formulář závazné přihlášky. Na našich stránkách jsou kurzy a masáže rozepsány již na celý rok 2018.

Elena Tomilina připravila na tento rok takový program abychom přirozeným způsobem ozdravili páteř a klouby, přirozeným způsobem a přitom účinně zlepšili zrak, zharmonizovali tělo a duši, ozdravili organismus, nabrali energii a přitom si odpočinkově užili léto v nádherných lokalitách.
Naši náladu ovlivňuje značně pohybová aktivita, způsob dýchání, na co myslíme a taky to, co jíme, proto se snažíme zajistit ve vybraných lokalitách i odpovídající stravu k pořádanému typu kurzu (Střelské Hoštice, Maxov, Arnoštov, Karlov-Praděd, Švagrov). Pořádáme přes celý rok víkendové, docházkové a pobytové kurzy. Ve vybraných městech i speciální osobní ozdravné masáže. Začínáme letní kurzy již 25. června 2018 v Blatné. Těšíme se Vás.

 

Máte možnost stáhnout aktualizovaný Časový rozpis všech kurzů, seminářů a masáží do konce roku 2018 s krátkými popisy v barevné tiskové podobě, také něco o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví. Najdete vše ke stažení v patičce našich stránek rubrika „Ke staženi“.

Kliknutím na letáček, zvětšíte jej.

 

pictorgam: www.clker.com, free.