Krásné jarní dubnové dny roku 2019 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky. Elena Tomilina přiletí 17. 4. 2019 a dva dny na to začínáme v Liberci víkendovým kurzem. V této lokalitě jsme vůbec poprvé.

 

Volná místa – jarní Liberec, Střelské Hoštice, České Budějovice a Maxov

 

  • K jaru, jako takovému, náleží prvek dřevo (někdy se tento element překládá jako „strom“) a jde o rostoucí energii. Jarní element dřeva symbolizují v našem těle játra a žlučník, ze smyslů mu náleží zrak.
  • Elena Tomilina připravila na jaro2019 takové kombinace komplexů, cvičení a dynamické meditace abychom přirozeným způsobem ozdravili páteř a klouby, podpořili a zregenerovali játra, aby byly k dispozici pro jaro, uvolnili fascie mezi kůží a svaly, zbavili se přebytečného vnitřního tuku nahromaděného ve fasciích, eliminovali energetické bloky, obnovili a zvýšili cirkulaci energie a krve v břiše a přirozeným způsobem a přitom účinně zlepšili zrak. Přitom zharmonizovali tělo a duši, ozdravili organismus a nabrali dostatečnou energii k tomu, abychom byli odolní vůči nemocem, očistili se, účinně čelili špatným náladám a depresím, zvládali naše emoce, necítili se unavení, vyčerpaní, nepodléhali snadněji smutku a lépe snášeli stresové situace.
  • Kurzy v Liberci, pobytový ve Střelských Hošticích a v Maxově, víkendovka v Českých Budějovicích se konají od 19. dubna do 17. května, Elena Tomilina obohatila o speciální techniky a cvičení, vhodné právě pro toto období. Pro připravé pobytové kurzy v dubnu až v květnu máme připraven čistý akátový med z Kavkazu, který si budou mít možnost přítomní účastníci v omezené míře zakoupit. Přihlaste se prosím, co nejdříve, děkujeme! Dle přihlášených účastníků budeme buď začínat či navazovat, rozšiřovat poznání a zdokonalovat se opakováním.
  • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Co je připraveno pro vás…

  • Dále se můžete hlásit na letní kurzy konané v červenci a v srpnu v Severních Čechách v Maxově a v srpnu na speciální kurz jen pro ženy poprvé konaný v Jižních Čechách ve Střelských Hošticích, děkujeme! Jen tak budete mít zajištěnou nejlevnější garantovanou cenu a možný výběr. Také chceme oznámit všem našim přátelům, klientům a příznivcům Školy zdraví Eleny Tomiliny, že tento rok je naposledy v nabídce pension Maxov. Rozhodnutí provozovatelky je nezlomné – v říjnu končí. Pokud se chcete rozloučit, přijeďte na některý ze dvou posledních kurzů.  
  • POZOR, ostatní letní kurzy jsou plně obsazené, nenechávejte rozhodnutí na poslední chvíli.

 

Krásný jarní duben. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free, Grass on Hillside Stock Photo-0171-PNG, pixabay