Krásné barevné podzimní dny roku 2020 Vám všem, milí přátelé i Vám, co jste právě navštívili naše stránky.

 

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ A OCHRANY ZDRAVÍ –

od 9.10. a dále rozšířená opatření od 14.10.2020

– KURZY A MASÁŽE ZRUŠENY !


 • Doba, v které se právě teď nacházíme, je obtížná pro všechny. Máme tu druhou a ještě těžší koronavirovou vlnu. Život se nám opět ze dne na den změnil. Stále více se bojíme o sebe, o své blízké. Mnozí opět přišli o práci, jiní mohou omezeně provozovat svá podnikání, živnosti, obávají se, že zkrachují.  Setkávání s nejbližšími, na kurzech se stejně naladěnými lidmi, přáteli, věnování se zájmům, sportu, zacvičit si ve skupině, prostě to, co nám zpříjemňovalo život, je nyní nedostupné. Přesto věříme, že virovou nákazu společně přemůžeme, ale nevíme, za jak dlouho a za jakou cenu.
  Mnohem více než kdy jindy si většina z nás v této době uvědomuje, jak moc se vzájemně potřebujeme a jakou cenu má pomoc, porozumění, vstřícnost a laskavost.  Před všemi, co nejsou hrabivý, nezneužívají doby a dodržují všechna ta nařízení, abychom zůstali zdraví,  smekáme  a vážíme si toho.
 • Držme se/si, hodně štěstí, pevné zdraví a plnou náruč optimismu. Věřme všichni, že opět toto zlé a složité období společně překonáme.

 

 • Bohužel v této pokračující obtížné době v boji s nákazou koronavirem COVID-19, z důvodů mimořádných opatření a ochrany zdraví nás všech jsme nuceni oficiálně zrušit podzimní blok zatím čtyř kurzů začínající 10.10.2020 v Plzni a končící  zatím 24.10. 2020 ve ŠvagrověPo konzultaci s majiteli, provozovateli míst a organizátory a přečtení vydaných nařízení platící v nouzovém stavu do 25.10.2020,  dohodnuté lokality pro konání kurzů v dané době nebudou v provozu.  

 

 • Pokud jste přihlášeni na zrušený pobytový kurz do Švagrova1 (19. – 24.10. 2020), dále na víkendové kurzy v Plzni (10.10.), Bruntále(12.10.-15.10.s masážemi) a Brně(16.10.-18.10.) a máte uhrazenou zálohu, tak se ničeho, prosím, neobávejte, o zálohu/y nepřijdete

  Přihlášeným účastníkům, co uhradili zálohu a kurz/y byl/y zrušen/y,  nabízíme převedení zálohy/h na jakýkoliv kurz/y v daném roce (v tomto případě mimořádné situace – převedeme i na kurzy v roce 2021) dle přání účastníka nebo vrátíme 100% uhrazenou zálohu na účastníkem sdělený bankovní účet pomocí mailu“.
  V Bruntále a Brně se pro případné vrácení zálohy obracejte prosím, na příslušné organizátorky, v Bruntále na paní Danu Meca Frankovou a v Brně paní Grégrovou. Paní Grégrová přislíbila vrácení úhrad do 24.10.2020, pokud se jí brzo ozvete.
  Plzeň, Švagrov1 případně další návazný kurz bude převod nebo vrácení záloh řešit Ing. Leoš Lacina.
  Kdo už má zálohu převedenou z minulých zrušených kurzů na jmenované kurzy, budeme řešit individuálně. 
  Ostatní kurzy do konce roku, pokud nebude jinak, se konají.

  Děkujeme za pochopení.


 

 • Podrobné informace o kurzech najdete na www.skolazdravi.eu v rubrice „Kurzy“, když kliknete na příslušný vámi zvolený název kurzu.

 

Krásný říjen a pevné zdraví s optimismem. Za tým Školy zdraví, Leoš Lacina

 

 

 

 

pictorgam: www.clker.com, free,  pixabay, archiv