Na začátku kurzu:

Na podobném kurzu jsem nebyla, jen jsem dle DVD B.Tichanovského cvičila klouby a páteř. Přijela jsem na doporučení manžela. Od kurzu jsem očekávala zlepšení zdravotních potíží. Po absolvování kurzu se mi výrazně zlepšilo dýchání, hlava se „vyčistila“, zrak – mám pocit ostřejšího vidění a lepší vnímání barev.

Po skončení kurzu:

Cítím se opravdu nabitá energií.  Líbila se mi přátelská atmosféra, dále to, že Vám na klientech opravdu záleží. Čchi-Kung, jak jsem zjistila, je velmi příjemné „cvičení“, které, pokud se člověk snaží je účinné pro každý věk.

Zdeňka B., 1951

 

Na začátku kurzu:

Na podobných kurzech jsem byl, byly to kurzy na klouby a páteř. Na kurz jsem přijel ze zvědavosti na nové pojetí a rozsah, protože čchi-kung je pro mě novinka. Očekával jsem, že se znovu rozhýbám, což mé očekávání splnilo a to velmi. Rozsah a kvalita cvičení mě velmi příjemně překvapila. Čas zde strávený byl využit na maximální míru. Problémy nemám, ale zdravotní kondice je lepší.

Po skončení kurzu:

Cítím se svěže a zrelaxovaně (i když to bylo náročné fyzicky). Líbilo se mi umístění kurzu i péče věnovaná přípravě a hlavně úžasný rozsah a propojení náplně zpracovaný Elenou. Nahrávky jednotlivých cvičení považuji za velmi důležitou pomůcku pro pokračování ve cvičení doma, protože zapamatovat si všechno se asi podaří málokomu, mně tedy ne. Zlepšil se mi pohybový aparát a procvičení očí taky prospělo.

Jiří B., 1946